Connect with us

Документи Міністерства оборони України

Наказ №227/364 від 14.06.2023 Про затвердження Змін до Порядку зняття з військового обліку і взяття на військовий облік військовозобов’язаних за рішенням Служби безпеки України, Міністерства оборони України

Тип документу

Наказ

Рік затвердження

2023

Видавець

Міністерство оборони УкраїниСлужба безпеки України

СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

14.06.2023 № 227/364

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
23 червня 2023 р.
за № 1043/40099

Про затвердження Змін до Порядку зняття з військового обліку і взяття на військовий облік військовозобов’язаних за рішенням Служби безпеки України, Міністерства оборони України

Відповідно до Закону України «Про Службу безпеки України», статті 37 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», з метою впорядкування окремих питань військового обліку військовозобов’язаних в Службі безпеки України та Міністерстві оборони України НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Зміни до Порядку зняття з військового обліку і взяття на військовий облік військовозобов’язаних за рішенням Служби безпеки України, Міністерства оборони України, затвердженого наказом Служби безпеки України, Міністерства оборони України від 10 грудня 2021 року № 434/378, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 грудня 2021 року за № 1682/37304, що додаються.

2. Управлінню правового забезпечення та Службі мобілізації та територіальної оборони Служби безпеки України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Голова Служби безпеки
України
В. Малюк
Міністр оборони України О. Резніков
ПОГОДЖЕНО:
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини
Д. Лубінець

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Служби безпеки України,
Міністерства оборони України
14 червня 2023 року № 227/364

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
23 червня 2023 р.
за № 1043/40099

ЗМІНИ
до Порядку зняття з військового обліку і взяття на військовий облік військовозобов’язаних за рішенням Служби безпеки України, Міністерства оборони України

1. Пункт 3 розділу I викласти в такій редакції:

«3. Зняттю з військового обліку військовозобов’язаних СБУ та взяттю їх на військовий облік в ЗСУ підлягають військовозобов’язані:

яких недоцільно використовувати в запасі СБУ;

які не пройшли професійно-психологічний відбір;

які не пройшли перевірку правдивості, повноти та об’єктивності наданих ними відомостей (далі – перевірка) або не надали згоду на проведення перевірки відповідно до законодавства.».

2. Пункт 1 розділу III викласти в такій редакції:

«1. СМТО або регіональні органи СБУ стосовно військовозобов’язаних СБУ, зазначених в пункті 3 розділу I цього Порядку, формують список-2, знімають їх з військового обліку військовозобов’язаних, які перебувають на військовому обліку в СБУ, видають їм припис під особистий підпис у другому та третьому примірнику для взяття на військовий облік в Р(М)ТЦК СП. Другий примірник припису долучають до матеріалів особових справ військовозобов’язаних. У семиденний строк з дати зняття таких військовозобов’язаних з військового обліку в СБУ список-2 надсилають до Р(М)ТЦК СП.».

Начальник Служби мобілізації
та територіальної оборони
Служби безпеки України
М. Юрчишен
Начальник Генерального штабу
Збройних Сил України
С. Шаптала

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.