Connect with us

Документи Міністерства оборони України

Наказ 464/2887/5 від 10.08.2023 Про затвердження Порядку електронної інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром призовників, військовозобов’язаних та резервістів і Державним реєстром актів цивільного стану громадян

Тип документу

Наказ

Рік затвердження

2023

Видавець

Міністерство оборони УкраїниМіністерство юстиції України
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

10.08.2023 № 464/2887/5

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
15 серпня 2023 р.
за № 1401/40457

Про затвердження Порядку електронної інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром призовників, військовозобов’язаних та резервістів і Державним реєстром актів цивільного стану громадян

Відповідно до частини третьої статті 14 Закону України «Про Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов’язаних та резервістів», підпункту 2 пункту 6, пунктів 7, 8 Положення про Міністерство оборони України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 року № 671 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 730), підпункту 83-20 пункту 4, підпунктів 2, 3 пункту 6, пункту 10 Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 липня 2014 року № 228, з метою забезпечення ведення Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Порядок електронної інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром призовників, військовозобов’язаних та резервістів і Державним реєстром актів цивільного стану громадян, що додається.

2. Директорату політик цифровізації, цифрового розвитку, цифрових трансформацій і кібербезпеки у сфері оборони Міністерства оборони України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр оборони України
О. Резніков
Міністр юстиції України
Д. Малюська

ПОГОДЖЕНО:

Заступник Голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України О. Потій
Генеральний директор державного підприємства «Національні інформаційні системи» О. Бережний
Перший заступник Міністра цифрової
трансформації України
О. Вискуб

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
оборони України,
Міністерства юстиції України
10 серпня 2023 року № 464/2887/5

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
15 серпня 2023 р.
за № 1401/40457

ПОРЯДОК
електронної інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром призовників, військовозобов’язаних та резервістів і Державним реєстром актів цивільного стану громадян

1. Цей Порядок визначає механізм електронної інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром призовників, військовозобов’язаних та резервістів (далі – ЄДРПВР) і Державним реєстром актів цивільного стану громадян (далі – ДРАЦСГ) під час виконання Міністерством оборони України та Міністерством юстиції України повноважень, визначених законодавством.

2. Електронна інформаційна взаємодія між ЄДРПВР та ДРАЦСГ (далі – інформаційна взаємодія) здійснюється з використанням системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів «Трембіта» відповідно до Положення про систему електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів «Трембіта», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 вересня 2016 року № 606 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 17 січня 2023 року № 38), із застосуванням засобів технічного та криптографічного захисту інформації з дотриманням вимог Закону України «Про захист інформації в інформаційно-комунікаційних системах».

3. Інформаційну взаємодію відповідно до цього Порядку забезпечують Міноборони, яке є розпорядником та адміністратором ЄДРПВР, та державне підприємство «Національні інформаційні системи», яке належить до сфери управління Мін’юсту та визначено адміністратором ДРАЦСГ.

4. Обмін інформацією у процесі інформаційної взаємодії здійснюється з дотриманням вимог Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг», «Про електронні довірчі послуги», «Про захист персональних даних», «Про захист інформації в інформаційно-комунікаційних системах», «Про публічні електронні реєстри».

5. Обсяг відомостей та структура даних, що передаються та приймаються шляхом інформаційної взаємодії, визначаються в договорі про інформаційну взаємодію, укладеному згідно з вимогами Порядку електронної (технічної та інформаційної) взаємодії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 вересня 2016 року № 606 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 17 січня 2023 року № 38).

6. Інформація, що передається в рамках інформаційної взаємодії, обробляється з урахуванням вимог законодавства про захист персональних даних та використовується виключно з метою реалізації повноважень, передбачених законодавством, і не може бути передана третій стороні, крім випадків, визначених законом і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

Тимчасово виконуючий обов’язки директора
Директорату політик цифровізації, цифрового
розвитку, цифрових трансформацій і кібербезпеки
у сфері оборони Міністерства оборони України
Є. Ковальов
Директор Департаменту приватного права
Міністерства юстиції України
О. Ференс

 

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.