Законодавство
Італія долучилася до реконструкції систем зрошення Одеського регіону
Набрав чинності Закон України від 15 січня 2026 р. № 4767-IX, яким ратифіковано Грантову угоду між Урядом України та Урядом Італійської Республіки щодо проекту «Підтримка ефективного використання водних ресурсів шляхом удосконалення систем та практик зрошення в Одеській області. Реконструкція Татарбунарської та Кілійської зрошувальних систем», вчинену 10 липня 2025 р. у м. Римі.
Читайте також: Чи буде українська земля щасливою у цивільному «шлюбі»?
Крім того, 7 березня набрав чинності Закон України від 15 січня 2026 р. № 4768-IX, яким ратифіковано Грантову угоду між Урядом України та Урядом Італійської Республіки щодо програми «Відновлення та збереження культурної спадщини Одеського регіону», вчинену 10 липня 2025 р. у м. Римі.
Також зверніть увагу на Правові позиції Верховного Суду щодо кримінальних правопорушень, пов’язаних з війною, та збірник Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси.







