Connect with us

Lexinform™ - платформа важливої правової інформації.

Для правників усіх спеціалізацій - свіжі новини про найважливіші нормативні акти і законопроекти з погляду їх значущості, показові та прецедентні рішення судів, коментарі до цих рішень, юридичний аналіз правових позицій, зокрема – рішень Верховного Суду.

Правові новини охоплюють події в Україні, а також світові юридичні новини, які справляють вплив на нашу правову дійсність, в тому числі – на розвиток вітчизняного законодавства та правової системи в цілому.

Репортажі та фахові звіти про найцікавіші заходи в царині права дадуть можливість не лишити поза увагою жодної значної події, а календар прийдешніх науково-практичних конференцій, форумів, круглих столів, експертних нарад та інших зібрань, присвячених нагальним юридичним проблемам, - допоможе не пропустити майбутніх заходів.

Тут постійно накопичуються варіанти розв’язання складних правових питань, неординарні юридичні висновки, аналітичні матеріали з практики правозастосування, досудового розв’язання спорів, зокрема арбітражу і медіації.

Автори - досвідчені адвокати, знані фахівці з різних галузей права пропонують власне тлумачення норм права та випробувані практичні прийоми, переможні правові аргументи для судового спору.

Юридична практика2 години тому

Господарські суди vs «Чорні державні реєстратори»

Думка експерта3 години тому

Стан дотримання конституційних прав громадян під час досудового розслідування. Дотримання конституційних прав і свобод громадян окремими правоохоронними органами: аналіз за 2017 рік (частина перша)

Законодавство10 години тому

Розподілювач теплової енергії без вузла обліку води не встановлять

Законодавство11 години тому

Витрати на нацбезпеку істотно зростуть

Законодавство11 години тому

Вузли обліку водопостачання не потребують державній реєстрації

Судова практика12 години тому

100 000 доларів за поновлення головного лікаря на роботі та інші резонансні кримінальні справи вівторка, 18 вересня 2018 р.

Законодавство13 години тому

Суд скасував наказ, яким 10 років регулювався продаж деревини

Законодавство14 години тому

Відраховані курсанти продовжують нести військову службу

Події17 години тому

Форум ААУ «Адвокатура. Формула Успіху» АКРЕДИТОВАНО!

Законодавство1 день тому

Фонд гарантування вкладів включив авансові внески до власних витрат