Connect with us

Про проект

З нами Ви завжди в курсі

LexInform – невичерпне джерело правової інформації з гарантованим доступом будь звідки. 

LexInform – надійне джерело інформаційних і аналітичних ресурсів для правників, управлінців, бухгалтерів на базі новочасного програмного забезпечення.

Ретельно дібрані на платформі LexInform інструменти й рішення – зручне середовище для праці професіоналів у галузі господарювання, державного управління, права, фінансів, податків, обліку, управління ризиками, комплаєнсу.

LexInform – засіб стратегічного планування й оперативно прийняття рішень в критичних ситуаціях, на базі глибоко розроблених моделей, які поєднують вичерпну повноту інформації, унікальні технології та досконалий сервіс.

Ми керуємося чотирма основними принципами:

Робимо все заради успіху клієнта. Клієнт – центр всього, що ми робимо, тому тримаємо орієнтир саме на успіхи клієнтів, а не наші власні. В цьому ключова ідея сервісу, заснованого на знаннях, яким довіряють клієнти.

Ставимо перед собою зрозумілу мету та йдемо до неї. Ми відповідаємо за результат і ставимо перед собою амбітні цілі, які тримають нашу команду «в тонусі». Тому робимо все, аби надавати клієнтам рішення найвищої якості.

Наші досягнення – плоди командної роботи. Ми старанно формуємо команди із представників різних напрямів, які відповідають за різні ділянки праці, ми не оминаємо зіткнень поглядів, якщо йдеться про користь для наших клієнтів. Ми дбаємо про безперервні інновації для вдосконалення наших рішень і полегшення роботи наших клієнтів.

Завжди можемо зробити краще! Ми прагнемо постійного вдосконалення та оновлення. Ускладнення та виклики джерела нашого натхнення, тому ми не вагаємось, чи реагувати на них. Ми зосереджуємося на найвагоміших інформаційних проривах і, як громадяни світу знань, дбаємо про нього та прагнемо ділитися  знаннями з іншими.

LexInform – комплексний, актуалізований, надійний інструмент для професіоналів, які шукають вичерпної правової інформації та швидкісного доступу до неї. Це поєднання високої якості і надійності провідних українських юридичних видавництв, прискіпливо опрацьованого змісту, а також передових і зручних засобів оперування величезною базою фахових знань.

Інформаційна платформа LexInform озброює широким вибором систем пошуку юридичної інформації, адаптованих до потреб і вимог професіоналів з різних галузей застосування нормативної інформації та спеціальних знань.

Надійно

Коментарі, узагальнення юридичного досвіду і судової практики, моделі ситуацій і зразки документів розроблені та постійно підтримуються в контрольному стані командою досвідчених експертів і редакторів.

Швидко. Інтуїтивно. Сучасно

Про належне функціонування бази знань LexInform дбає великий колектив фахівців, для яких головне – зручність та повнота матеріалів.

Піклуючись про ефективність роботи платформи LexInform, ми забезпечуємо:

  • участь понад 1000 авторів з числа провідних фахівців у певних галузях права, фінансів, обліку й інших;
  • постійну увагу IT-фахівців, залучених до підтримки та розвитку платформи;
  • 200 гігабайт дискового простору, призначеного для онлайн-бази LexInform;
  • надійний online-доступ з будь-якої точки світу;
  • найголовніші правові новини – щодня з коментарем в реальному часі.

Якісно

LexInform – найбільш повна актуальна база нормативно-правових актів та науково-практичних публікацій в Україні.

Це не лише ретельно розроблені й опрацьовані тексти, а й новий, більш досконалий інструмент, що забезпечує зручне користування ними.

Дбаючи про високу якість, ми сформували й надалі збираємо повну постійно оновлювану інформаційну базу:

  • близько 1 000 документів щодня;
  • щогодинне оновлення правового статусу;
  • широкі можливості персоналізації інтерфейсу, що дозволяє налагодити власні інструменти якнайшвидшого отримання необхідної інформації.

Невпинно

LexInform – постійний потік важливої юридичної інформації: нормативні зміни, прецедентні судові рішення, круті повороти практики, найцікавіші авторитетні опінії.

Навіть коли Ви полишаєте робоче місце в LexInform, платформа і далі відслідковує зміни в документах чи галузях, які Вас цікавлять, і готує структуроване повідомлення про них.

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.