Події
Безпека в освітньому середовищі
Упродовж чотирьох тижнів у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувалася підготовка фахівців з п’ятнадцяти регіонів України. Учасниками проекту МВС України «Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі» стали представники та представниці територіальних громад з Вінниччини, Житомирщини, Волині, Івано-Франківщини, Тернопільщини, Закарпаття, Одещини, Кіровоградщини, Черкащини, Чернігівщини, Хмельниччини, Рівненщини, Сумщини, Харківщини та Київської області.
Читайте також: При оформлені закордонного та внутрішнього паспортів можна оформити закордонний паспорт дитині
За результатами успішного завершення навчання його учасники отримали відповідні свідоцтва. Їх вручали т.в.о. ректора ЛьвДУВС Тарас Созанський і директор Центру післядипломної освіти, дистанційного та заочного навчання Ігор Стахура. «Сподіваюся, ви отримали максимальне задоволення від проекту, спілкування одне з одним та представниками нашого університету. Ця програма тепер для нас апробована й ми також вчимося поруч із вами. Приємно, що у вашій групі представлена практично вся Україна. Це дуже правильно, адже, попри все, ми залишаємося єдиними. Щиро хочу, аби тепер ви сприймали Львівський державний університет внутрішніх справ як рідний», – зазначив Тарас Созанський.
Випускники курсу також поділилися враженнями про навчання. «Шкода, що завершився цей важливий етап нашої професійної діяльності. Ми отримали не лише корисні знання, але й великий кредит довіри викладачів та менторів, а також тих, хто започаткував цей курс для вихователів безпеки. Впродовж цих тижнів ми самі відчули, що таке сприятливе, безпечне освітнє середовище. Тож тепер зможемо перенести це у свої громади», – зауважила представниця Волинської області Леся Киришун.
Читайте також: Учнів звільнено від державної підсумкової атестації
Відзначимо, що до навчань вихователів безпеки залучили практиків Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії, Львівської обласної ради, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, а також психологів та юристів. Тепер фахівці впроваджуватимуть набуті знання у своїх громадах, налагоджуватимуть зв’язки між органами місцевого самоврядування, правоохоронцями, рятувальниками, учнями та батьками. Все задля того, аби створити безпечне освітнє середовище.
Джерело: Юридичний вісник України