Законодавство
Верховна Рада вийшла з Міжпарламентської Асамблеї СНД
⚡ AI SUMMARY
Верховна Рада України ухвалила постанову про вихід з Угоди про Міжпарламентську Асамблею СНД від 27.03.1992, членом якої була з 1999 року. Це рішення є черговим кроком України у розриві зв'язків з СНД. Додатково, Україна вийшла з угоди СНД щодо гарантій прав громадян у сфері підтримки сімей з дітьми.
Верховна Рада України прийняла Постанову (проект № 9202), якою постановлено вийти з Угоди про Міжпарламентську Асамблею держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав від 27 березня 1992 р., до якої Верховна Рада України приєдналася згідно з Постановою Верховної Ради України від 3 березня 1999 р. № 463-XIV.
Нагадаємо, Україна вийшла з Угоди СНД про гарантії прав громадян у галузі допомоги сім’ям з дітьми
Продовжити читання →







