Новини партнерів
Олії для волосся подарують турботу і красу вашим локонам
Олії — найбільш ефективні та широко застосовувані засоби у категорії косметики для догляду за зачіскою. Лікувальні масла для шкіри голови та волосся дуже популярні, і це зумовлено багатьма факторами їхнього позитивного впливу.
У той же час, використання таких складів передбачає дотримання декількох правил, завдяки яким досягається максимально можливий результат: волосся не тільки стає міцнішим і слухняним, але і прекрасно виглядає. Ви можете знайти в широкому асортименті масло для волосся в магазині Watsons.
Види та особливості олій для догляду за волоссям та шкірою голови
Лікувальні олії для волосся можна розділити на три категорії — базові, ефірні та промислові. Перші наносяться в чистому вигляді — це продукти з:
- кокосу;
- реп’яха;
- оливок;
- жожоба;
- мигдалю;
- рицини (касторове масло).
Використання ефірних олій передбачає суворе дозування, тому що вони висококонцентровані і найчастіше грають роль одного з компонентів у складі косметики, що лікує і доглядає — шампунів, масок, кремів. У цю категорію входять олії:
- лаванди;
- лимона;
- грейпфруту;
- чайного дерева;
- іланг-ілангу.
У категорії промислових олій знаходяться косметичні товари, до складу яких входить один або кілька видів олій, що виконують завдання, аналогічні тим, що стоять перед натуральними маслами, але на додаток до цього містять гліцерин, силікони, консерванти та барвники. Іноді лікувальні олії для шкіри голови і волосся мінералізуються та вітамінізуються.
З урахуванням великого вибору олій, слід звернути увагу на кілька моментів:
- не варто навмання брати перший ліпший засіб і починати його застосовувати;
- лікувальні олії для волосся мають індивідуальні параметри: швидкість проникнення в структуру локонів, ступінь в’язкості і хімскладу;
- рейтинг рівня проникності олій виглядає так: кокос, ши, аргана і авокадо.
Особливості застосування олій для волосся
Отже, перш ніж купити дерматокосметичні масла для волосся, визначте проблеми, і, базуючись на цих даних, підбирайте відповідний склад косметики. Засіб наноситься безпосередньо на шкіру голови чи локони. У першому методі олії виступають в якості лікарських засобів, що усувають ряд дерматологічних проблем, таких як себорейний дерматит, псоріаз, суха себорея та ін.
Нанесення олій на волосся необхідно для їх підживлення, оздоровлення, пом’якшення сухих пасм та захисту від несприятливого зовнішнього впливу. Для проникнення в кутикулу маслам, які мають більші розміри молекул, ніж у води, знадобиться не менше 4 годин, а деякі види ефективні лише після 12-годинної дії.
Як правило, перед нанесенням косметики на волосся його ретельно миють і, не просушуючи, втирають в них олії. Краще робити це ввечері і до ранку дати спокій. У деяких випадках масляні маски роблять за 3 – 4 години до процедур гігієни.