Connect with us
Гаряча лінія Міноборони 15-12

Документи Міністерства оборони України

Реалізовано в рамках інформаційно-аналітичного порталу

Документи Міністерства оборони України

Наказ №25 від 27.01.2021 Про затвердження Змін до Статуту Національного університету оборони України імені Івана Черняховського

Тип документу

Наказ

Рік затвердження

2021

Видавець

Міністерство оборони України

Герб України

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

27.01.2021 № 25

Про затвердження Змін до Статуту Національного університету оборони України
імені Івана Черняховського

Відповідно до Законів України “Про освіту”, “Про вищу освіту”, “Про наукову і науково-технічну діяльність”, від 18 грудня 2019 року № 390-ІХ “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення можливостей самопредставництва в суді органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, інших юридичних осіб незалежно від порядку їх створення” , Положення про вищі військові навчальні заклади, затвердженого наказом Міністерства оборони України від 27 травня 2015 року № 240, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 червня 2015 року за № 706/27151, та з метою впорядкування діяльності Національного університету оборони України імені Івана Черняховського наказую:

1. Затвердити Зміни до Статуту Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, затвердженого наказом Міністерства оборони України від 07 березня 2019 року № 101, що додаються.

2. Наказ розіслати згідно з розрахунком розсилки.

Міністр оборони України А. Таран

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства оборони України
27 січня 2021 року № 25

ЗМІНИ
до Статуту Національного університету оборони України
імені Івана Черняховського

1. Абзац восьмий підпункту 5.1.4 пункту 5.1 розділу 5 викласти в такій редакції:

“з метою захисту порушених, невизнаних прав або прав, що оспорюють, чи інтересів Університету подає позовні заяви до суду від імені Університету; забезпечує в установленому порядку самопредставництво Університету в судах та інших органах через осіб, уповноважених діяти від імені Університету без окремого доручення, у тому числі через посадових (службових) осіб юридичного відділу університету, а також через представників;”.

2. У розділі 8:

1) пункт 8.1 доповнити абзацом третім такого змісту:

“Науково-педагогічні та наукові працівники Університету повинні вільно володіти українською мовою.”;

2) доповнити розділ пунктами 8.3 – 8.9 такого змісту:

“8.3. Рівні військової освіти для наукових працівників Університету визначаються відповідно до військово-облікових спеціальностей (облікових спеціальностей) за штатною посадою.

8.4. Посади наукових працівників Центру воєнно-стратегічних досліджень Університету можуть займати:

– заступника начальника центру – особи, які мають ступінь вищої освіти “доктор філософії” (“кандидат наук”), вчене звання, стаж військової служби на посадах наукових (науково-педагогічних) працівників не менше семи років та досвід керівництва науковими (науково-педагогічними) підрозділами вищих військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти, наукових установ Міністерства оборони України та Збройних Сил України або досвід проходження військової служби на керівних посадах в органах військового управління не менше п’яти років;

– заступника начальника центру – начальника науково-дослідного управління – особи, які мають ступінь вищої освіти “доктор філософії” (“кандидат наук”), вчене звання, стаж військової служби на посадах наукових (науково-педагогічних) працівників не менше п’яти років та досвід керівництва науковими (науково-педагогічними) підрозділами вищих військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти, наукових установ Міністерства оборони України та Збройних Сил України або досвід проходження військової служби в органах військового управління не менше трьох років;

– начальника науково-дослідного управління – особи, які мають ступінь вищої освіти “доктор філософії*” (“кандидат наук”), вчене звання, стаж військової служби на посадах наукових (науково-педагогічних) працівників не менше п’яти років та досвід керівництва науковими (науково- педагогічними) підрозділами вищих військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти, наукових установ Міністерства оборони України та Збройних Сил України або досвід проходження військової служби в органах військового управління не менше трьох років;

– заступника начальника управління – начальника науково-дослідного відділу – особи, які мають ступінь вищої освіти “доктор філософії*” (“кандидат наук”), вчене звання, стаж військової* служби на посадах наукових (науково-педагогічних) працівників не менше трьох років та досвід керівництва науковими (науково-педагогічними) підрозділами вищих військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти, наукових установ Міністерства оборони України та Збройних Сил України або досвід проходження військової служби в органах військового управління;

– начальника науково-організаційного відділу – особи, які мають ступінь вищої* освіти “доктор філософії*” (“кандидат наук”), вчене звання, стаж військової служби на посадах наукових (науково-педагогічних) працівників не менше трьох років та досвід керівництва науковими (науково- педагогічними) підрозділами вищих військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти та наукових установ Міністерства оборони України та Збройних Сил України або досвід проходження військової служби в органах військового управління.

8.5. Посаду начальника секретаріату вченої ради Університету може займати особа, яка має стаж наукової роботи не менше семи років, за останні п’ять років не менше 5 публікацій (патентів), за наявності ступеня вищої освіти “доктор філософі*” (“кандидат наук”) – без вимог до стажу роботи або досвід проходження військової служби не менше десяти років.

8.6. Посаду начальника (заступника) науково-методичного центру Університету може займати особа, яка має ступінь вищої освіти “доктор філософії” (“кандидат наук”), вчене звання, стаж військової служби на посадах наукових (науково-педагогічних) працівників не менше п’яти років та досвід керівництва науковими (науково-педагогічними) підрозділами вищих військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти, наукових установ Міністерства оборони України та Збройних Сил України не менше трьох років.

8.7. Посаду начальника (заступника) навчально-наукового центру може займати особа, яка має ступінь вищої освіти “доктор філософії” (“кандидат наук”), вчене звання, стаж військової служби на посадах наукових (науково-педагогічних) працівників не менше п’яти років та досвід керівництва науковими (науково-педагогічними) підрозділами вищих військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти, наукових установ Міністерства оборони України та Збройних Сил України не менше трьох років.

8.8. Посаду заступника начальника центру – начальника наукового (науково-дослідного) відділу Університету може займати особа, яка має ступінь вищої освіти “доктор філософії” (“кандидат наук”), вчене звання, стаж військової служби на посадах наукових (науково-педагогічних) працівників не менше п’яти років та досвід керівництва науковими (науково- педагогічними) підрозділами вищих військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти, наукових установ Міністерства оборони України та Збройних Сил України не менше трьох років.

8.9. Наукові працівники Університету повинні мати науковий ступінь, що відповідає профілю їх діяльності за займаною посадою та функціональним обов’язкам за посадою.

У зв’язку з цим пункти 8.3 – 8.5 вважати пунктами 8.10 – 8.12 відповідно.”;

3) у пункті 8.10 слово “ряді” замінити словом “разі”, слова “повну вищу освіту” замінити словами “ступінь вищої освіти “магістр”.

Начальник Національного університету оборони України
імені Івана Черняховського
генерал-лейтенант
А. Сиротенко

Задати питання

    Застереження щодо юридичної консультації: Інформація та документи, доступні на платформі, призначені виключно для інформаційних цілей і не повинні тлумачитись як правова консультація. Користувачі повинні звертатися до кваліфікованих юридичних фахівців за консультаціями, що специфічні для їхніх ситуацій.

    Застереження щодо регуляторних актів: Офіційні регуляторні акти та документи, доступні на платформі, походять безпосередньо від відповідного міністерства або авторитетних джерел. Однак користувачі повинні незалежно перевіряти ці акти на наявність оновлень чи поправок, які можуть не бути негайно відображені на цій платформі.

    Обмеження відповідальності: ТОВ «АКТИВЛЕКС» не несе відповідальності за будь-які збитки чи втрати, що виникли в результаті використання платформи та/або використання інформації та/або документів, доступних на платформі. Це включає прямі, непрямі, випадкові або наслідкові збитки.

    Застереження щодо зовнішніх джерел: Посилання на сторонні джерела або веб-сайти не означають підтвердження або схвалення ТОВ «АКТИВЛЕКС» їхнього змісту. Ми не несемо відповідальності за зміст, точність або доступність будь-яких зовнішніх джерел або веб-сайтів