Connect with us

Corporate Lawyer. Курс для корпоративных юристов

CORPORATE LAWYER – все, що потрібно знати корпоративному юристу, і навіть трохи більше!

 

– Тільки почали кар’єру в юридичному відділі великої компанії і питань у вас більше, ніж відповідей?

– Так багато роботи, що просто не встигаєте відстежити всі зміни в корпоративному законодавстві?

– Чи збираєтеся брати участь в господарському процесі, але максимум, на що зараз здатні, так це скласти позовну заяву за шаблоном?

 

Якщо хоч щось зі списку про вас, то ласкаво просимо на CORPORATE LAWYER – 2-місячні курси, які проходять в онлайн-форматі. Повірте, буде цікаво!

 

CORPORATE LAWYER – це: 100% практичних рекомендацій + мінімум теоретичної бази – тільки те, що необхідно, і тільки те, що працює; 50 годин з кращими спікерами України – щовівторка та щочетверга з 19.00 до 21.00 по Києву; 9 навчальних модулів – онлайн або в записі. Пропонуємо ми щось нове? Ні! Всі зміни в законодавстві за 2018-19 роки знаходяться у вільному доступі, в інтернеті є методичні рекомендації з питань юридичного адміністрування в компанії, типові договори і шаблони позовних заяв. Здорово, якщо вам цього достатньо і у вас багато часу, щоб знайти всі голки в стозі сіна.

 

CORPORATE LAWYER – для тих, хто хоче більшого і розуміє, що час для юриста – на вагу золота. Це концентрований онлайн-курс, де ми зробили за вас усю рутинну роботу, доповнивши лекції секретами та порадами перевірених експертів.

 

[su_button url=”https://bit.ly/2KXvnMu” target=”blank” background=”#ef352d” color=”#fefefd” size=”8″ center=”yes” text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]Програма заходу та реєстрація[/su_button]

21 Травня @ 15:35
15:35 — 16:35 (1h)


Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Facebook

TWITTER

Календар юриста

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2021
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Telegram