Connect with us

Форум «LIFE AFTER: ключові аспекти запуску ринку землі в Україні»

Ринок землі відкривають, а далі що? Як запустити ринок землі в Україні з максимально можливим позитивним ефектом для країни? Які кроки потрібно зробити бізнесу?

 

Після зміни політичного керівництва країни тема відміни мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення стала як ніколи актуальною. Президент України та представники політичних партій неодноразово наголошували на важливості «земельного питання» та необхідності його швидкого вирішення. Однак, на даний момент, ніхто так і не запропонував модель ринку, яка б задовольнила потреби кожного. В результаті, багато хто думає, що скасування мораторію матиме негативний ефект для економіки України, а для деяких гравців життя після мораторію просто закінчиться.

 

На форумі «LIFE AFTER: ключові аспекти запуску ринку землі в Україні» ми спробуємо пояснити чому життя після мораторію не тільки можливе, але й набагато перспективніше ніж було за відсутності ринку землі.

 

На форумі можна буде послухати конструктивні дискусії про особливості запуску ринку землі, поспілкуватися особисто зі спікерами на coffee-брейках та переглянути короткометражний документальний фільм EasyBusiness «Земля».

30 Жовтня @ 11:55
11:55 — 12:55 (1h)


Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Facebook

TWITTER

Календар юриста

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2021
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Telegram