Connect with us

Онлайн-конференція із Данилом Гетманцевим

3 квітня о 15.00 відбудеться вебконференція щодо законодавчих новацій для мікро, малого і середнього бізнесу за участю Данила Гетманцева, Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики та лідерів провідних об’єднань підприємців.

 

Захід проводиться на численні запити учасників Національної бізнес-коаліції щодо роз’яснень прийнятих нововведень та донесення актуальної проблематики суб’єктів господарювання до уповноважених представників влади.

 

Нагадаємо, 30 березня Верховна Рада прийняла в цілому законопроєкт № 3275 про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням COVID-2019.

 

Документом зокрема пропонується:

  • до 30 червня продовжити мораторій на проведення неподаткових перевірок;
  • до 31 травня буде діяти звільнення від штрафів та пені щодо ЄСВ, а також мораторій на перевірки з цього питання.

 

Також законопроєкт передбачає:

  • збільшення лімітів для ФОПів-“спрощенців” для 1-ї, 2-ї та 3-ї груп становитимуть 1 млн., 5 млн. та 7 млн. грн. відповідно;
  • водночас орендарі, які не можуть користуватися нерухомістю або іншим майном через карантин, звільняються від сплати орендної плати.

 

Також раніше було прийнято низку законів, які також сприяють мінімізації втрат бізнесу внаслідок кризи та карантинних заходів. Ці та інші питання будуть обговорені під час онлайн-конференції.

 

Долучитися до обговорення буде цікаво представникам бізнес-асоціацій, спілок, аналітичних центрів, а також підприємцям та журналістам. Під час вебінару  можна буде поставити питання у чаті, а також надати коментар.

 

Ініціатива реалізується в рамках антикризових online-заходів Національної бізнес-коаліції у співпраці із Українською Радою Бізнесу за сприяння Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE). Модератор дискусії – Анастасія БакланCIPE.

 

Участь БЕЗКОШТОВНА.

 

[su_button url=”https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd3f20QK6QXZG1ByZ3ibH1fn6Pl30pUkjyvUi09SNug6T8D0g/viewform ” target=”blank” background=”#ef352d” color=”#fefefd” size=”10″ center=”yes” text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]Реєструйтеся на online-заходи НБК [/su_button]

3 Квітня @ 17:55
17:55 — 18:55 (1h)


Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Facebook

TWITTER

Календар юриста

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2021
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Telegram