Connect with us

Кримінальна хроніка

Офсетні договори тепер укладатимуть після схвалення комісією

Опубліковано

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2011 р. № 432 і від 27 квітня 2011 р. № 464» від 26 вересня 2018 р. № 773.

Змінами до постанови № 432 затверджено нову редакцію Порядку укладення компенсаційних (офсетних) договорів.

Так дія Порядку поширюється на випадки укладення офсетних договорів, пов’язаних із державними контрактами, договорами (контрактами), якими передбачена закупівля за імпортом продукції оборонного призначення на суму, що перевищує 5 млн. євро.

Координацію діяльності щодо проведення переговорів з іноземним постачальником, укладення, виконання офсетних договорів здійснює відповідно офсетна комісія, яка утворюється при Мінекономрозвитку.

Офсетний бенефіціар забезпечує проведення переговорів з іноземним постачальником щодо одержання Україною компенсацій з метою укладення за результатами таких переговорів компенсаційного (офсетного) договору, куди обов’язково залучаються представники офсетної комісії.

З дати завершення переговорів офсетний бенефіціар у 10-денний строк зобов’язаний подати на розгляд та схвалення комісією офсетну пропозицію.

Після схвалення комісією офсетної пропозиції бенефіціар зобов’язаний у місячний строк подати на розгляд та схвалення комісії проект компенсаційного договору, який також може бути укладений після схвалення його комісією.

Офсетний договір укладається на строк, який може перевищувати строк виконання державного контракту.

Зміни також внесено до таблиці офсетних коефіцієнтів, де відсоток товарів, робіт та послуг кожної з запропонованих галузей (космічна галузь, екології, тощо) варіюється від 30% до 100%, коли раніше вони були чітко визначеними (65%, 80% чи 100%)

Окрім того, у Порядку № 464 абз. 4 п. 29 викладено у новій редакції, за якою в разі, коли державним контрактом передбачена закупівля за імпортом продукції оборонного призначення на суму, що перевищує 5 млн євро, державний замовник, замість укладення договору (як було визначено до змін), зобов’язаний:

  • інформувати уповноважений орган про намір укласти такий контракт та провести переговори щодо визначення його істотних умов;
  • визначити завдання офсетному бенефіціару з проведення переговорів з іноземним постачальником такої продукції щодо одержання Україною відповідних компенсацій з метою укладення компенсаційного (офсетного) договору в установленому порядку.
Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2011 р. № 432 і від 27 квітня 2011 р. № 464
||
№ Документа: 773
Дата прийняття: 26.09.2018
Дата набрання чинності: 28.09.2018
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2011 р. № 432 і від 27 квітня 2011 р. № 464
||
№ Документа: 773
Дата прийняття: 26.09.2018
Дата набрання чинності: 28.09.2018
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає