Connect with us

Події

Базовий курс щодо міжнародних злочинів

Опубліковано

У Львові місцеве відділення НШСУ у співпраці з Програмою «Розвиток компетентностей для правничого сектору України», яка фінансується урядом Сполученого Королівства (A4ID), провела регіональний тренінг «Базовий курс щодо міжнародних злочинів» для суддів місцевих загальних та апеляційних судів із метою підвищення рівня їх кваліфікації.

Читайте також: Злочин планування, підготовки, розв’язування та ведення агресивної війни здатні вчиняти особи, які можуть ефективно впливати на процеси у власній державі

Як зазначив, відкриваючи тренінг, ректор НШСУ, нинішнє навчання, яке стало можливим завдяки плідній та успішній співпраці Національної школи суддів України і Програми A4ID (Велика Британія), сприятиме підвищенню та поглибленню професійних знань суддів щодо практичних аспектів відправлення правосуддя у справах про міжнародні злочини.

Учасники тренінгу мали змогу прослухати фахові тематичні виступи міжнародних та національних викладачів – члена Ордена Св. Михаїла та Георгія, кавалера Ордена Британської імперії, королівського адвоката сера Говарда Морісона, професорки міжнародного публічного права Ніни Х. Б. Йоргенсен, українських суддів Владислава Овсяннікова, Ірини Шаповалової та Михайла Зіміна.

Читайте також: Дії особи, яка реалізовувала державну політику рф у військовій сфері на території АР Крим, підлягають кваліфікації як порушення законів та звичаїв війни

Зазначимо, що програмою дводенного навчання було передбачено обговорення актуальних питань щодо відповідальності командувачів та держави за міжнародні злочини, участі і ролі найманців, цифрових доказів, суду за відсутності обвинуваченого, а також відповідальності за воєнні злочини в цілому. Крім того, в ході навчання суддям-учасникам презентовано вироки у справах (модельні вироки) щодо воєнних злочинів, а також запропоновано попрацювати в групах з практичним кейсом із написання вироків. До того ж протягом усього тренінгу його учасники мали змогу активно долучатися до загального обговорення під час сесій запитань-відповідей.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.