Connect with us

Події

Міжнародні злочини: НШСУ провела регіональний тренінг для суддів

Опубліковано

П’ятнадцятого–шістнадцятого серпня Національна школа суддів України за підтримки Управління закордонних справ у справах Співдружності та розвитку Великої Британії (Foreign, Commonwealth and Development Office) в рамках проекту «Програма розвитку компетентностей для правничого сектору України», який реалізує A4ID, проводить регіональний тренінг «Базовий курс щодо міжнародних злочинів» із метою підвищення рівня кваліфікації суддів апеляційних та місцевих загальних судів.

Читайте також: Армію «підкошує» військова юстиція. Що не так із правосуддям в умовах війни?

Вітальною промовою навчання відкрила проректор Національної школи суддів України Наталія Шукліна, яка наголосила на важливості та актуальності тематики міжнародних злочинів для України у реаліях сьогодення та окреслила програму дводенного тренінгу. Вона також подякувала міжнародним партнерам, які активно сприяють діяльності НШСУ з підвищення професійних знань українських суддів щодо винесення справедливих вироків у справах про міжнародні та воєнні злочини.

А модераторка заходу – начальниця відділу наукових досліджень проблем судочинства та науково-методичного забезпечення суддівської освіти Національної школи суддів України Тетяна Фулей розкрила зміст програми тренінгу та ключові питання, які виноситимуться на обговорення протягом навчання, а також представила фахову команду викладачів.

Цього разу ними виступили суддя Верховного Суду Наталія Білик та судді місцевих загальних судів Петро Заруба, Мар’ян Мицак і Андрій Савчак, які попередньо пройшли навчання з тематики міжнародних злочинів у межах міжнародного проекту і нині презентують набуті знання своїм колегам — суддям-учасникам тренінгу.

Читайте також: Проблемні аспекти традиційного розуміння «самоідентифікації особистості» з позицій теорії криміналістичної ідентифікації

Під час навчання судді поглиблять знання щодо застосування національними судами МГП та МКП, воєнних злочинів, злочинів проти людяності та геноциду, злочинів проти населення та власності. Також будуть розглянуті питання доказів і доказування у справах про воєнні злочини та дотримання вимог справедливого судового процесу у справах про воєнні злочини, а також обґрунтованості та вмотивованості вироків.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.