Connect with us

Події

Національний форум «МІЖНАРОДНЕ ОПОДАТКУВАННЯ: ТРАНСФОРМАЦІЯ БІЗНЕСУ»

Вже у 2019 році відповідно до зобов’язань Україна на законодавчому рівні має імплементувати  нові правила міжнародного оподаткування. Як не тільки не втратити від їх введення, а й виграти — обговорюватимуть представники влади, консультанти і бізнес на Національному форумі «МІЖНАРОДНЕ ОПОДАТКУВАННЯ: ТРАНСФОРМАЦІЯ БІЗНЕСУ» в Києві 20 вересня.

Стратегії та перші кроки нової влади відносно змін правил гри в міжнародному  оподаткуванні   у поєднанні з практикою найкращих консультантів будуть у фокусі Національного форуму «МІЖНАРОДНЕ ОПОДАТКУВАННЯ: ТРАНСФОРМАЦІЯ БІЗНЕСУ», що відбудеться у Києві в готелі «Park Inn» 20 вересня.

Через прогалини й неузгодженості в національному і міжнародному податковому законодавстві компанії зменшують або уникають зобов’язань зі сплати податку на прибуток, у зв’язку з чим Україна втрачає надходження до бюджету. Наша країна заявила про зміни в усіх 77-ми податкових угодах, підписаних нею. Нагадаємо, що 28 лютого цього року Верховна Рада ратифікувала Багатосторонню конвенцію про виконання заходів, які стосуються угод про оподаткування (Багатостороння конвенція MLI). Таким чином, новий парламент відразу винесе на розгляд законопроекти щодо протидії розмиванню бази оподаткування і виведення прибутку з-під оподаткування.

 • 2020-й чи 2021-й? Як і коли президент, нова Верховна Рада й Кабмін імплементують світові стандарти прозорості бізнесу в Україні?
 • Що зміниться вже цієї осені в законодавстві України стосовно посилення контролю за міжнародними транзакціями?
 • Що необхідно зробити бізнесу для нормальної роботи в нових умовах глобальної прозорості?
 • Коли і як в Україні запрацює система автоматичного обміну інформацією?
 • Яким чином посилять контроль за ТЦУ в 2019—2020 роках?
 • Як мінімізувати ризики в нових умовах?
 • Яким чином захистити бізнес від тиску контролюючих органів і  запобігти штрафів?

Спікери форуму:

 • Габріела Міранда, менеджер проектів в Україні, Програми ОЕСР «Конкурентоспроможність Євразії»
 • представник Міністерства фінансів України
 • представник НБУ
 • Сергій Верланов, голова Державної податкової служби України
 • Данило Гетманцев, народний депутат України 9 скликання, президент Асоціації податкових радників
 • Ніна Южаніна, народний депутат України 9 скликання
 • Олена Макеєва, голова ради директорів Аудиторської фірми «Аксьонова та партнери» Geneva Group International, заступник міністра фінансів (2015—2016)
 • Тетяна Острікова, народний депутат України 8 скликання, експерт з міжнародного оподаткування
 • Анна Сергійчик, менеджер компанії «RoyaltyRange»
 • Олександр Лепетюк, в.о. директора Департаменту трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування ДФС України
 • Людмила Паламар, начальник відділу міжнародного оподаткування та імплементації міжнародних договорів Управління податкової політики Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України
 • Ярослав Романчук, керуючий партнер, адвокат, керівник практики податкового і митного права Юридичної групи «EUCON»
 • Олексій Задорожний, начальник Управління методології податку на прибуток підприємств Департаменту методологічної та нормотворчої роботи ДФС України
 • Євген Козлов, старший проектний менеджер Офісу підтримки реформ при Міністерстві фінансів України
 • Євгенія Абросимова,  партнер, керівник департаменту трансфертного ціноутворення  компанії «Аудит-Інвест»
 • Іван Шинкаренко, партнер, «КМ Партнери»
 • Олександр Шемяткін, партнер, «КМ Партнери»
 • Максим Лавринович, керуючий партнер «Lavrynovych & Partners» Law Firm
 • Дмитро Савчук, асоційований партнер «Lavrynovych & Partners» Law Firm
 • В’ячеслав Кругляк, начальник Управління перевірок трансфертного ціноутворення ДФС України
 • Тетяна Савчук, аудитор «ID Legal Group», керівник практики трансфертного ціноутворення «ID Legal Group»
 • Тетяна Каменська, голова Аудиторської палати України
 • Ольга Єльченко, керуючий партнер компанії «Аудит-Інвест»
 • Андрій Сегал, адвокат, контрактний партнер ЮК «Amber»
 • Вікторія Фоменко, партнер, керівник практики податкового і митного права Міжнародної юридичної фірми «INTEGRITЕS»

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ:

СЕО, фінансових директорів, керівників фінансових і податкових служб, головних бухгалтерів і керівників юридичних департаментів провідних українських та міжнародних компаній.

РЕЄСТРАЦІЯ НА ФОРУМ:

 Форум пройде за участі Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, Міністерства фінансів України і Державної податкової служби України. Партнери Форуму:  «RoyaltyRange»  — стратегічний партнер; «Аудит-Інвест», «ID LEGAL GROUP», ЮК «Amber», Адвокатське об’єднання «EUCON», Адвокатське об’єднання «КМ Партнери», «INTEGRITES», ТОВ «Борей». Інформаційні партнери: «Інтерфакс-Україна» — генеральний новинний партнер, «Україна Бізнес Ревю», ІА «Українські новини», «Обозреватель», «ACC», «MaxEvents», «TAX Link», Федерація професійних бухгалтерів і аудиторів України.

Організатори форуму: журнал «Рейтинг. Бізнес в офіційних цифрах», агенція «Маркет. Інфо»

Проект програми

Події

Незабаром стануть відомі імена переможців Конкурсу “Адвокат року 2020”

Асоціація адвокатів України з радістю повідомляє, що завершився шостий і останній етап Конкурсу “Адвокат року 2020”.

Визнання в юридичній спільноті – must have сьогодення, як для компаній чи об’єднань, так і для особистостей. Виконуючи свої обов’язки, адвокат не очікує овацій чи нагород, маючи на меті реалізувати своє покликання – захистити клієнта. Втім, правове поле країни залежить від кожного учасника, а тому важливо ділитися  досвідом, набутим за рік кропіткої праці з колегами.

Адже саме оцінка успіхів та значущості практики адвокатів, аналіз здобутків за останній рік, – допомагають усвідомити вектор розвитку в країні та виокремити кращих представників професії.

На протязі останніх 6 місяців адвокати виборювали право стати кращими із кращих у 28 номінаціях.

Був подоланий нелегкий шлях: у своїх анкетах, на оцінювання конкурсній комісії, адвокатами були надані всі дані про професійні досягнення, участь у заходах підвищення кваліфікації, публікації у вітчизняних та іноземних виданнях та ще багато інших критеріїв, задля визначення оцінки професіоналізму в тій чи іншій галузі адвокатської діяльності.

Наголошуємо, що конкурсною комісією був врахований кожен бал!

On-line голосування зібрало у собі голоси представників юридичної спільноти, клієнтів, близьких та рідних.

За рішенням Конкурсної комісії, серед фіналістів, обраних за результатами оцінювання, було проведено анкетування (опитування) серед провідних юридичних ЗМІ України.

І ось, нарешті, були обрані переможці конкурсу «Адвокат року – 2020».

А наразі, 02 жовтня 2020 р., в приміщенні конференц-залу Hyatt Kyiv відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців Конкурсу.

Початок о 17.00 год.

ААУ запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців Конкурсу “Адвокат року 2020”.

Кількість місць обмежена.

Dress code – Cocktail.

Реєстрація та детальна інформація за посиланням

Сторінка у фейсбуці

Партнери заходу: Amber Law Company, Law Firm “Goretskyy and Partners”, GRACERS, ID Legal Group.

Партнер номінації: EVERLEGAL

До зустрічі!

Читати далі

Події

Конкуренція в умовах Нової реальності

7 та 8 жовтня 2020 року відбудеться щорічний Міжнародний освітній форум «Facing the Future» в онлайн форматі. Цього року Бізнес-школа МІМ зібрала разом провідних експертів з конкурентоспроможності, які дуже точно відчувають виклики, з якими зіткнулося суспільство та бізнеси в умовах сьогодення, що допоможе розгледіти шанси, які нам готує Майбутнє.

У рамках події виступить засновник департаменту МОС (глобальна мережа “Мікроекономіка конкурентоспроможності”) в Інституті стратегії та конкурентоспроможності Гарвардської бізнес-школи та професор кафедри ділового адміністрування, Майкл Портер. Темою його виступу буде розроблена ним теорія конкурентних переваг країн, яка вважається новою парадигмою в економічній науці.

До участі у Форумі запрошені державні діячі, топ-менеджери українських компаній, представники іноземних бізнес-шкіл та провідні науковці, які протягом двох днів будуть обговорювати стратегії конкурентоспроможності та її соціальні наслідки, дискутувати про те, як змінюються чинники конкурентоспроможності та як конкурентоспроможнІсть впливає на розвиток суспільства.

Задля безпеки та зручності, цього року Бізнес-школа МІМ проведе Facing the Future-2020 в онлайн форматі.

Детальніше про умови участі, програму Форуму та спікерів можна дізнатись за посиланням: https://forum.mim.kiev.ua/ua 

Читати далі

Події

Впровадження відновного правосуддя в Україні

У Києві пройшов семінар щодо впровадження відновного правосуддя в Україні. На ньому представники п’яти пілотних регіонів взяли участь в обговоренні можливостей використання відновного правосуддя, зокрема медіації, для вирішення кримінальних справ у мирний спосіб.

Семінар відбувся в рамках однойменного проекту, який реалізується ГО «Інститут миру і порозуміння» (ІМіП) у партнерстві з Верховним Судом та за підтримки Фонду демократії ООН (UNDEF).

У семінарі взяли участь медіатори, судді та прокурори з п’яти пілотних областей України, де впроваджується вказаний проект: Львівської, Одеської, Миколаївської, Харківської і Луганської. Не змогли прибути лише представники Івано-Франківщини, яка на сьогодні опинилася в червоній карантинній зоні. Учасники семінару обмінялися досвідом та спільно поміркували над перевагами й можливостями відновного правосуддя (і його найпоширенішої форми — медіації) як для потерпілих і правопорушників, так і для судової системи й суспільства загалом. Окрім того, вони поділилися подальшими кроками щодо впровадження відновного правосуддя в своїх регіонах.

Так, на думку cудді Малиновського районного суду м. Одеси Олександра Гарського, відновне правосуддя потрібно впроваджувати вже сьогодні. «Я вважаю, що це пріоритетний напрям для вивчення не тільки для суддів і прокурорів як професійних учасників процесу, але й для кожного юриста. Оскільки це дасть можливості в майбутньому застосовувати відновне правосуддя на практиці і по-іншому дивитися на вирішення правових конфліктів. Його, я впевнений, потрібно впроваджувати вже сьогодні», — зазначив він.

У свою чергу суддя Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області Лілія Гарасимків зазначила, що відновне правосуддя має низку переваг для судової системи. «Для судів це — спрощений порядок розгляду кримінальних справ, підстави для закриття кримінальних проваджень, що, в свою чергу, також є позитивним вирішенням справи», — уточнила вона.

А виконувач обов’язків начальника відділу організаційного та правового забезпечення прокуратури Львівської області Данило Антощак наголосив на важливості впровадження відновного правосуддя для прокуратури. «Зараз відбуваються процеси євроінтеграції. І прокуратура є одним із конституційних органів, які відповідають за правоохоронну систему. Відновне правосуддя дає людям змогу примиритися і жити за європейськими стандартами гуманного суспільства», — зазначив він.

У свою чергу його колега, прокурор відділу прокуратури Луганської області Андрій Ткачук наголосив, що метою покарання за вчинення правопорушень має бути не лише кара, а й виправлення особи. «Протягом життя кожної людини можуть скластися певні обставини, які штовхають її на вчинення неправильних дій, кримінальних правопорушень і навіть злочинів. Але це не означає, що людина повинна понести лише кару і нічого, крім цього. У Кримінальному кодексі визначено, що покарання передбачає й виправлення особи, і попередження вчинення нею нових кримінальних правопорушень. Але без впливу на цю особу неможливо сприяти її виправленню. Відновне правосуддя я бачу одним із засобів досягнення домовленостей між потерпілою стороною і винною особою, щоб вони зрозуміли одне одного. І найголовніше, щоб винна особа пропустила через себе те, що відчула потерпіла сторона. Це насправді може допомогти виправленню особи, яка вчинила злочин», — зазначив Андрій Ткачук.

Нагадаємо, що медіація між потерпілим і правопорушником (медіація у кримінальних справах) — це програма відновного правосуддя, в якій потерпілий і правопорушник і, якщо доцільно, інші особи, на яких вплинула ця ситуація, разом беруть активну участь у визначенні наслідків правопорушення та шляхів їх виправлення за допомогою спеціально підготовленої та неупередженої сторони — медіатора.

Нагадаємо, 15 липня цього року проект Закону України «Про медіацію» (№ 3504 від 19 травня 2020 року) прийнято Верховною Радою України у першому читанні відповідно до рекомендації комітету ВРУ з питань правової політики. Цим законом в Україні на законодавчому рівні передбачається закріплення інституту медіації як механізму досудового й позасудового вирішення спорів — сімейних, ділових та кримінальних.

Уже зараз в нашій країні працює онлайн-ресурс rj.org.ua, який пропонує скористатися медіацією між потерпілим і правопорушником жителям шести пілотних областей України, а саме Миколаївської, Одеської, Харківської, Івано-Франківської, Львівської та Луганської. Послуга є конфіденційною і безкоштовною, оскільки відбувається в рамках проекту «Впровадження відновного правосуддя в Україні».

Підготував Ілля МОРОЗ,
спеціально для ЮВУ

Джерело: Юридичний вісник України

Читати далі

В тренді

Telegram