Connect with us

Події

НШСУ поширила на регіони онлайн-підготовку співробітників ССО

Дата публікації:

Національна школа суддів України у співпраці з Консультативною місією Європейського Союзу провела онлайн– семінар для співробітників Територіального управління Служби судової охорони в Донецькій області: «Судова система України, законодавство про судоустрій і статус суддів».

У своїй вітальній презентації проректор НШСУ Володимир Мазурок розповів про виконання Національною школою суддів України завдань щодо підготовки висококваліфікованих кадрів для системи правосуддя, зокрема співробітників Служби судової охорони, як державного органу, покликаного забезпечити безпеку суддів й охорону громадського порядку в судах. Як було зазначено, важливість поширення проведення онлайн-семінарів, які започаткувало Львівське регіональне відділення у співпраці з регіональним представництвом Консультативної місії Європейського Союзу, для співробітників територіальних управлінь ССО східних, південних і центральних областей України.

У свою чергу начальник Територіального управління Служби судової охорони в Донецькій області Андрій Єпур відзначив, що проведення такого навчання є дуже важливим для роботи служби. Разом із тим він висловив сподівання на продовження подальшої співпраці.

А директор Львівського регіонального відділення Оксана Польна поділилася історією започаткування зазначеної співпраці й розповіла, для співробітників ССО яких областей уже проведено аналогічний семінар. Разом із тим вона презентувала міні-лекцію щодо основ законодавства та правил і важливості взаємодії працівників Служби судової охорони із суддями та працівниками апаратів судів.

Натомість радник із питань верховенства права Львівського регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Маркус Ролофс акцентував увагу на питанні довіри громадськості до судової системи, наголосивши при цьому на важливості забезпечення безпеки в приміщенні суду. Зокрема, було наголошено на необхідності забезпечення такої безпеки як для суддів і працівників апаратів судів, так і для сторін у справах та відвідувачів судів, що, в свою чергу, має підвищити авторитет суду в суспільстві.

У подальшому заступниця начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України у Львівській області Марія Коник роз’яснила норми професійної етики співробітників ССО. Їхній увазі було представлено відеоролик конфліктної ситуації між відвідувачами суду та співробітниками служби. На цьому прикладі їм було роз’яснено основні положення та правила поведінки в кризових ситуаціях. А головна психологиня Громадської організації «Центр «Жіночі перспективи» Світлана Бєляєва детально й доступно розкрила проблему конфліктів, зокрема, їх причини, перебіг і наслідки, надавши водночас рекомендації щодо уникнення конфліктних ситуацій на роботі.

Як взаємодіяти із журналістами в судовій установі — на цьому сфокусувала увагу присутніх експерт з комунікацій, член Національної спілки журналістів Ольга Давид, а ще вона поділилася зі співробітниками служби інформацією про те, як коректно спілкуватися з людьми з інвалідністю, котрі відвідують судові засідання.

У проведенні онлайн-семінару також взяла участь експерт із питань регіонального співробітництва Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Лідія Дужич.

Підготував Ілля МОРОЗ,
спеціально для ЮВУ

Джерело: Юридичний вісник України

Події

BANKING & COMPLIANCE 2021 A2B FORUM перенесено на 06 серпня 2021 року

Опубліковано

on

УВАГА! У зв’язку з введенням у м. Києві жорстких карантинних обмежень з 05.04.2021 по 16.04.2021, BANKING & COMPLIANCE 2021 A2B FORUM перенесено на 06 серпня 2021 року.

ААУ прийняла таке рішення заради Вашого комфорту і безпеки. BANKING&COMPLIANCE 2021 A2B FORUM – це не просто форум, це, перш за все, спілкування, обмін досвідом, нетворкінг і встановлення ділових контактів.

Не турбуйтеся, ми дуже скоро зустрінемося! Впевнені, ви приєднаєтеся до нас із ще більшим багажем знань і досягнень.

Дата: 06 серпня 2021 року

Місце проведення: Hyatt Regency Kyiv (вулиця Алли Тарасової, 5, Київ)

Час: 09:00 – 17:30

Головні теми заходу:

 • Фінансовий моніторинг
 • Судова практика у фінансово-банківському секторі
 • Fin Tech. Перехід до інноваційних технологій

Для кого цей форум?

Форум є унікальним майданчиком, що об’єднує як юристів, адвокатів, правників, науковців, так і представників бізнесу, фінансового та банківського сектору, а також державних органів.

Гроші та капітал потребують як юридичного супроводу, так і професійного банкінгу та комплаєнсу. Тенденції останніх років такі, що банки фактично стали порталом для бізнесу, який може бути відкритим або закритим.

На цьому форумі ми будемо обговорювати практичні кейси та рекомендації про те, як створювати бізнес в умовах реалій сьогоднішніх банківських обмежень. Крім того, розглянемо останні тенденції, спрямовані на досягнення прозорості ведення бізнесу.

Серед спікерів: Ольга Василевська-Смаглюк, Володимир Дубєй, Дмитро Бакуменко, Поліна Харченко, Володимир Гавлицький, Анна Тігіпко, Ілля Соколюк, Наталія Дрік, Світлана Оболенська,  Семен Ханін, судді Верховного Суду, провідні адвокати та ін.

До участі запрошені:

 • Представники українського та іноземного банківського сектору;
 • Представники великого українського бізнесу;
 • Представники аудиторських та консалтингових компаній;
 • Представники юридичних компаній;
 • Фахівці в області комплаєнсу;
 • Представники Національного банку України;
 • Представники Державної фіскальної служби України;
 • Представники Міністерства фінансів України.

Генеральний партнер: Amber Law Company

Організатор: Асоціація адвокатів України

 Програма та реєстрація за посиланням

Щодо інформації про участь та оплату звертайтеся, будь ласка, за контактами:
e-mail: forum@uaa.org.ua

З питань партнерства та виступу:

aksenova@uaa.org.ua
моб.:+38 (067) 441 10 27

rud@uaa.org.ua
моб.:+38 (067) 327 53 32

Читати далі

Події

Вебінар з IT-Права “Оподаткування доступу до онлайн-сервісів (SaaS і ПДВ)”

Опубліковано

on

Запрошуємо взяти участь у ВЕБІНАРІ З IT-ПРАВА “Оподаткування доступу до онлайн-сервісів (SaaS і ПДВ)”

Дата проведення: 06 квітня 2021 року о 19:00

На вебінарі МИ РОЗБЕРЕМО наступні питання:

 • Розбір тексту кодексу – читаємо.
 • Критерії визначення онлайн-сервісів, що підпадають під пільгу з ПДВ.
 • Чому це питання роз’яснили тільки через 8 років існування пільги і чи допоможе це.
 • Які шанси, що цю пільгу продовжать.

Лектор: Микита Полатайко
(Head of IT Practice в AEQUO Law Firm).

Best Lawyers 2018-2021 включив Микиту Полатайко до переліку провідних українських експертів у сфері ІТ і технологій.

Вартість вебінару 250 грн

Реєструйся скоріше!

До зустрічі!

Програма та реєстрація за посиланням

Читати далі

Події

ААУ звернулася до НАЗК щодо неприпустимості посягань на незалежність адвокатури України

Опубліковано

on

Всеукраїнська громадська організація “Асоціація адвокатів України” звернулася до Голови Національного агентства з питань запобігання корупції Новікова Олександра Федоровича щодо спроби Національного агентства з питань запобігання корупції поставити під загрозу установлену законом незалежність вітчизняної адвокатури та отримати над нею протиправний контроль.

ААУ цим виражає свою глибоку стурбованість та рішуче засуджує незаконні дії Національного агентства з питань запобігання корупції.

22 березня 2021 року за підписом керівника юридичного управління  Національного агентства з питань запобігання корупції видано лист за вих. № 113-02/ 15337/21 від 22.03.2021 «Щодо виконання публічно-правових функцій» (далі – Лист) стосовно кола суб’єктів, на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в якому з безпідставним посиланням на ст.ст. 1, 3, 45 Закону «Про запобігання корупції» зазначено про те, що всі члени ВКДКА, а також дисциплінарних палат кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури з метою запобігання порушення вимог Закону зобов’язані подати щорічну декларацію.

Категорично не погоджуючись із вказаною позицією, Асоціація адвокатів України вважає її такою, що грубо суперечить законодавству України та міжнародним зобов’язанням України, є неконституційною спробою отримати контроль над незалежним та самоврядним інститутом.

Ознайомитися з повним текстом Заяви можна за посиланням

Асоціація адвокатів України рішуче закликає Національне агентство з питань запобігання корупції відкликати вказаний лист за вих. № 113-02/ 15337/21 від 22.03.2021 «Щодо виконання публічно-правових функцій» у повному обсязі та утриматися від будь-яких посягань на незалежність адвокатури України, порушень вказаних національних та міжнародних правових норм та принципів.

Читати далі


Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Facebook

TWITTER

Календар юриста

В тренді

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2021
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Telegram