НШСУ поширила на регіони онлайн-підготовку співробітників ССО | LexInform: Правові та юридичні новини, юридична практика, коментарі
Connect with us

Події

НШСУ поширила на регіони онлайн-підготовку співробітників ССО

Дата публікації:

Національна школа суддів України у співпраці з Консультативною місією Європейського Союзу провела онлайн– семінар для співробітників Територіального управління Служби судової охорони в Донецькій області: «Судова система України, законодавство про судоустрій і статус суддів».

У своїй вітальній презентації проректор НШСУ Володимир Мазурок розповів про виконання Національною школою суддів України завдань щодо підготовки висококваліфікованих кадрів для системи правосуддя, зокрема співробітників Служби судової охорони, як державного органу, покликаного забезпечити безпеку суддів й охорону громадського порядку в судах. Як було зазначено, важливість поширення проведення онлайн-семінарів, які започаткувало Львівське регіональне відділення у співпраці з регіональним представництвом Консультативної місії Європейського Союзу, для співробітників територіальних управлінь ССО східних, південних і центральних областей України.

LEX.ЮРИСТ

Сучасна онлайн-платформа для юриста.
Оновлення щоденно.

ДОКЛАДНІШЕ

У свою чергу начальник Територіального управління Служби судової охорони в Донецькій області Андрій Єпур відзначив, що проведення такого навчання є дуже важливим для роботи служби. Разом із тим він висловив сподівання на продовження подальшої співпраці.

А директор Львівського регіонального відділення Оксана Польна поділилася історією започаткування зазначеної співпраці й розповіла, для співробітників ССО яких областей уже проведено аналогічний семінар. Разом із тим вона презентувала міні-лекцію щодо основ законодавства та правил і важливості взаємодії працівників Служби судової охорони із суддями та працівниками апаратів судів.

Найважливіші юридичні новини. Підписуйтесь на LexInform в Telegram

Натомість радник із питань верховенства права Львівського регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Маркус Ролофс акцентував увагу на питанні довіри громадськості до судової системи, наголосивши при цьому на важливості забезпечення безпеки в приміщенні суду. Зокрема, було наголошено на необхідності забезпечення такої безпеки як для суддів і працівників апаратів судів, так і для сторін у справах та відвідувачів судів, що, в свою чергу, має підвищити авторитет суду в суспільстві.

У подальшому заступниця начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України у Львівській області Марія Коник роз’яснила норми професійної етики співробітників ССО. Їхній увазі було представлено відеоролик конфліктної ситуації між відвідувачами суду та співробітниками служби. На цьому прикладі їм було роз’яснено основні положення та правила поведінки в кризових ситуаціях. А головна психологиня Громадської організації «Центр «Жіночі перспективи» Світлана Бєляєва детально й доступно розкрила проблему конфліктів, зокрема, їх причини, перебіг і наслідки, надавши водночас рекомендації щодо уникнення конфліктних ситуацій на роботі.

Як взаємодіяти із журналістами в судовій установі — на цьому сфокусувала увагу присутніх експерт з комунікацій, член Національної спілки журналістів Ольга Давид, а ще вона поділилася зі співробітниками служби інформацією про те, як коректно спілкуватися з людьми з інвалідністю, котрі відвідують судові засідання.

У проведенні онлайн-семінару також взяла участь експерт із питань регіонального співробітництва Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Лідія Дужич.

Підготував Ілля МОРОЗ,
спеціально для ЮВУ

Джерело: Юридичний вісник України

Події

Молодий правник року. В Україні назвали кращих молодих юристів за підсумками 2020 року

Опубліковано

on

От

Всеукраїнський щорічний конкурс серед молодих юристів на краще професійне досягнення «МОЛОДИЙ ПРАВНИК РОКУ» проводиться Радою молодих юристів України починаючи з 2013-го. Як вказувалося, головним завданням конкурсу є визначення найвагомішого вкладу молодих правників у професійний розвиток та професійну підготовку, визначення найкращих досягнень за рік та формування громадської оцінки діяльності юристів як окремих особистостей.

Читайте також: Правників не навчатимуть бюджетним коштом у закладах передвищої освіти

LEX.ЮРИСТ

Сучасна онлайн-платформа для юриста.
Оновлення щоденно.

ДОКЛАДНІШЕ

Цю почесну місію взяло на себе Експертне журі, до складу якого цього року війшли надзвичайно фахові та знані в професійному середовищі юристи: Сергій Барбашин — голова комітету «UNBA NextGen» Національної асоціації адвокатів України; Денис Бугай — президент Асоціації правників України; Андрій Бутенко — заступник голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, кандидат історичних наук, доцент; Валентин Гвоздій — заступник голови Національної асоціації адвокатів України; Андрій Євстігнєєв — член Центральної виборчої комісії, доктор юридичних наук; Віктор Ковальський — президент видавничої організації «Юрінком Інтер», шеф-редактор газети «Юридичний вісник України», голова Київської міської організації «Союз юристів України», доктор юридичних наук, професор; Богдан Львов — суддя, заступник голови Верховного Суду, голова Касаційного господарського суду у складі ВС, кандидат юридичних наук, заслужений юрист України; Володимир Марченко — президент Нотаріальної палати України; Наталія Оніщенко — завідувач відділу теорії держави і права Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України, доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України, заслужений юрист України; Михайло Смокович — суддя, голова Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду України, кандидат юридчних наук, заслужений юрист України.

Отже, найкращими в своїх номінаціях стали:

Найважливіші юридичні новини. Підписуйтесь на LexInform в Telegram
 • відкриття року — Адвокатське бюро «Жигальської Ю. Ю.»;
 • молодий адвокат — Олена Пісоцька;
 • молодий виконавець — Альона Куліковська;
 • молодий державний службовець — Артем Фокін;
 • молодий науковець — Олег Рєзнік;
 • молодий нотаріус — Костянтин Федосенко;
 • молодий партнер АО, ЮФ, АБ — Дмитро Кулик;
 • молодий помічник адвоката — Юлія Шиян;
 • молодий правник-громадський діяч — Володимир Віхляєв;
 • молодий працівник судової системи — Владислав Пирогов;
 • молодий юрисконсульт — Юлія Загуменна;
 • юридичний маркетинг року — Яніна Лотоцька.

Вітаємо переможців та всіх фіналістів з визнанням їх здобутків і бажаємо не зупинятися на досягнутому та йти до нових вершин і професійних звершень!

А вручали нагороди, окрім членів журі й почесні гості: народний депутат України, заступник голови комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олександр Качура, президент видавничої організації «Юрінком Інтер» Віктор Ковальський, депутат Київської обласної ради Роман Титикало, проректор з юридичних питань та міжнародних зв’язків Європейського університету Максим Тимошенко, керуюча партнерка Адвокатського бюро «Катерини Ковалевської» Катерина Ковалевська, Голова Ради молодих юристів України Євген Которобай та Президент Інституту політико-правових та релігійних досліджень Олександр Герасименко.

Наостанок зазначимо, що конкурс проведено Радою молодих юристів України за підтримки: медіа-партнера — «Юридичної газети», ексклюзивного партнера — молодіжного комітету НААУ «UNBA NextGen», а також тижневика «Юридичний вісник України», Інституту політико-правових та релігійних досліджень, Law & Events, неформатного юридичного видання «Lойер», Асоціації правників України, Нотаріальної палати України, видавництва «Юрінком Інтер», European project center, маркетингового агентства Stasy Passion.

Джерело: Юридичний вісник України

Читати далі

Події

Сьогодні о 14:00 відбудеться розіграш квитків на LBS CRIMINAL TALKS

Опубліковано

on

От

Сьогодні о 14:00 Law & Business Studio проведе розіграш квитків на LBS CRIMINAL TALKS №3, який присвячений проблемним питанням міжнародного співробітництва у кримінальному провадженні.

Організатори розіграють 3 безкоштовних квитка для участі офлайн а також 10 безкоштовних квитків на онлайн перегляд трансляції серед підписників телеграм каналу LBS.

LEX.ЮРИСТ

Сучасна онлайн-платформа для юриста.
Оновлення щоденно.

ДОКЛАДНІШЕ

Правила участі дуже прості – потрібно лише підписатись

Не гайте час, подарунки – обмежені!

Найважливіші юридичні новини. Підписуйтесь на LexInform в Telegram

Більш детальна інформація про захід за посиланням

Читати далі

Події

Форум «Адвокатура. Формула успіху. Трансформація бізнесу 2.0»

Опубліковано

on

Асоціація адвокатів України запрошує долучитися до найочікуванішої події осені – форуму «Адвокатура. Формула успіху. Трансформація бізнесу 2.0», під час якого у кожного буде можливість дізнатися про трансформацію бізнесу, яка відбулась під час пандемії та як досягти і зберегти успіх на правничому полі в ці нелегкі часи.

Дата: 09 вересня 2021 року

LEX.ЮРИСТ

Сучасна онлайн-платформа для юриста.
Оновлення щоденно.

ДОКЛАДНІШЕ

Час: 09:00-18:00

Місце: в IQ Business Center (вул. Болусновська, 13-15) та онлайн.

Найважливіші юридичні новини. Підписуйтесь на LexInform в Telegram

У форматі online & offline на вас чекають 4 сесії:

Сесія 1: Рік з пандемією: глобальна трансформація практики

 • Топ-рекомендації успіху від провідних адвокатів та юридичних фірм.
 • Головні критерії конкурентоспроможності юридичної фірми в нових реаліях.
 • “Коронавірусна паніка”: як зберегти клієнтів.
 • Курс на діджиталізацію: повне занурення в онлайн.
 • Світ змінився. І Ваші клієнти теж. Зміни в роботі адвокатури.
 • Де шукати клієнтів: затребувані практики та найприбутковіші галузі.
 • Злиття і поглинання юридичних компаній: спосіб виживання або розвитку?

Сесія 2: Нові правила гри в адвокатській практиці

 • Довіра і репутація – головний фактор вибору клієнтами адвоката.
 • Адвокатська етика – особливості поведінки в соцмережах.
 • Побудова роботи з клієнтами в умовах дистанційного режиму- основні лайфхаки від метрів.
 • Електронний суд і документообіг – плюси і мінуси.
 • Оподаткування адвокатської діяльності.

Сесія 3: Просування юридичних послуг в умовах пандемії

 • Перепрофілювання бізнесу/ послуг.
 • Нові тенденції просування юридичних послуг.
 • Юридичний блогінг: топ-5 порад для адвокатів
 • Зміна контенту: відео та підкасти
 • КСВ – бізнес-зброя проти пандемії.
 • Антикризовий маркетинг: від B2B до H2H.

Сесія 4: Гнучкий підхід до управління: адаптуйся або помри

 • Прощавай офіс: дистанційна робота та автоматизація – головний тренд 2021.
 • Оптимізація бізнес-процесів для підвищення ефективності компанії
 • Мультиканальність: месенджери замість пошти, перехід на CRM.
 • Стратегічні сесії: як підготувати команду до прориву
 • Оптимізація витрат: витрачати не можна економити.
 • Кібербезпека: як захистити адвокатську таємницю в умовах дистанційної роботи.

Серед спікерів:

Провідні експерти з розвитку бізнесу, адвокати та керуючи партнери юридичних фірм, маркетологи та PR-спеціалісти, спеціалісти з кібербезпеки, експерти, науковці та ін.

Партнери:

Pavlenko Legal Group, ЛІГА:ЗАКОН, VB Partners, MITRAX

Реєстрація – тут

З приводу участі, виступу та партнерства, звертайтеся будь ласка, за наступними контактами:
forum@uaa.org.ua
+38 067 239 86 90

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

В тренді

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2021
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Вже йдете? Перш ніж Ви підете ...

Запрошуємо до нашого каналу Telegram

Не варто пропускати жодної актуальної новини ;)
close-link