Connect with us

Події

Онлайн бесіди з українськими політиками в рамках ініціативи «Кава з політиком» / Coffee & Politics

Опубліковано

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) за підтримки Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID) у рамках ініціативи #DefineYourFuture продовжує серію онлайн розмов із політиками, лідерами політичних партій, народними депутатами України, кандидатами на посади міських голів, з одного боку, громадськими та партійними активістами, і громадянами, з іншого боку.

20 серпня, о 16:00 годині, учасником «Кави з політиком» буде Андрій Саук, депутат Броварської міської ради. Без політичного досвіду і спонсорів, Андрій зайняв третє місце на виборах 2015 року на посаду міського голови і став депутатом Броварської міської ради. У 2020 році, Андрій планує перемогти на виборах Броварського міського голови. Андрій є екоактивістом, експертом з питань житлово-комунального господарства, засновником ініціативи «Школа ОСББ Андрія Саука».

Більше інформації про захід читайте на платформі МРІ для онлайн навчання

27 серпня, о 16:00, відбудеться  четврета  зустріч в рамках  проекту  «Кава з політиком» із  Святославом Юрашем,  Народним депутатом України  IX скликання.  У 2019 році Юраш був обраний Народним депутатом за партійним списком від партії «Слуга народу» і став наймолодшим в історії Народним депутатом України. Юраш є членом Комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, головою  підкомітету з питань зв’язків і захисту прав та інтересів українців за кордоном.  

Більше інформації про захід читайте на платформі МРІ для онлайн навчання

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.