Connect with us

Події

Особливості декларування статків державними службовцями

Опубліковано

Відділом з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства юстиції України було проведено семінар щодо особливостей декларування державних службовців у відповідності до оновлених правил цього процесу.

Читайте також: Оновлено перелік посад з високим та підвищеним рівнем корупційних ризиків

Спікерами семінару виступили Олександр Дем’яненко, начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції Мін’юсту, та його заступник Сергій Бутко. Протягом навчання учасники мали можливість поставити питання, які можуть виникати в суб’єктів декларування під час внесення відомостей до Єдиного державного реєстру декларацій (ЄДРД). Особливу увагу було приділено питанням: які існують види декларацій, який звітний період вони охоплюють та коли необхідно їх подавати; який порядок виправлення інформації, зазначеної в декларації та чи можливе подання виправленої декларації; які існують особливості декларування для осіб, які звільняються в період щорічної кампанії декларування; хто належить до членів сім’ї суб’єктів декларування; що таке конфлікт інтересів та коли він виникає; та інші питання у сфері декларування (щодо отримання подарунків, спільної роботи близьких осіб тощо).

Читайте також: Дія.Офіс для держслужбовців

Уточнимо, що закон про відновлення декларування, за яким однією з новел законодавства стало оновлення форми декларації, набрав чинності 12 жовтня. Нагадаємо також, що наразі триває кампанія декларування за 2021–2022 роки, яка триватиме до 31 січня 2024 року

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.