Connect with us

Події

Особливості комунікації в команді

Двадцять четвертого червня Національна школа суддів України провела онлайн–тренінг для працівників Територіального управління Служби судової охорони в Миколаївській області «Побудова ефективної команди».

Розпочали онлайновий тренінг проректор Володимир Мазурок та директор Одеського регіонального відділення Володимир Пироговський. Так, зокрема. Володимир Мазурок зазначив, що розроблення та впровадження тренінгу про формування ефективної команди є частиною реалізації основних напрямів Стратегії розвитку суддівської освіти України на 2021–2025 роки щодо використання новітніх форм і методів підготовки висококваліфікованих кадрів для системи правосуддя. У першому півріччі 2021 року на виконання завдань, визначених у статті 104 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», Національна школа суддів України вже провела 65 занять, на яких підвищили свій професійний рівень 1 598 працівників і працівниць Служби судової охорони.

Дистанційний тренінг провели суддя Тетяна Дудар, заступниця голови Громадської організації «Всеукраїнська асоціація судових прес-секретарів» Оксана Лисенко та працівники Національної школи суддів України Андрій Маслюк, Тамара Закревська, Діана Сніцаренко, які успішно презентували матеріали тренінгу, проводили практичні вправи та відповіли на питання учасників тренінгу.

На онлайн-тренінгу співробітники Служби судової охорони вдосконалили свої вміння належним чином організовувати та забезпечувати несення служби в приміщеннях судів та інших установ системи правосуддя; налагоджувати комунікативні зв’язки між членами команди співробітників ССО та працівниками судів під час кризових ситуацій, оволоділи новими теоретично-практичними особливостями злагодження команди, зокрема, в системі правосуддя та психологічними особливостями комунікації в команді.

Джерело: Юридичний вісник України

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2022
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.