Connect with us

Події

Останній день реєстрації анкет на «Адвокат року»

Асоціація адвокатів України запрошує кожного прийняти участь у конкурсі та долучитися до відбору кращих правників країни.

Визнання в юридичній спільноті – must have сьогодення, як для компаній чи об’єднань, так і для особистостей. Виконуючи свої обов’язки, адвокат не очікує овацій чи нагород, маючи на меті реалізувати своє покликання – захистити клієнта.

Втім, правове поле країни залежить від кожного учасника, а тому важливо ділитися досвідом, набутим за рік кропіткої праці з колегами. Адже саме оцінка успіхів та значущості практики адвокатів, аналіз здобутків за останній рік, – допомагають усвідомити вектор розвитку в країні та виокремити кращих представників професії.

Відтак, Асоціація адвокатів України, продовжуючи традицію, у 2019 році вже вшосте проводить улюблений та очікуваний багатьма, – Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року».

Для участі у конкурсі, необхідно до 30 серпня включно подати відповідну заявку (анкету) конкурсанта. Кількість заявлених номінацій від одного кандидата – необмежена.

Всього ми обираємо кращих в 23 номінаціях – найпоширеніших галузях права та сферах практики:

– кримінальне право

– цивільне право

– сімейне право

– фінансове і банківське право

– податкове право

– аграрне та земельне право

– медичне та фармацевтичне право

– корпоративне право

– міжнародний арбітраж

– злиття та поглинання

– антимонопольне та конкурентне право

– IT право

– антирейдерська практика

– митне право

– право інтелектуальної власності

– трудове право

– медіаправо

– морське і транспортне право

– адміністративне право та процес

– нерухомість та будівництво

– банкрутство

– господарське право та процес

– судова практика.

Крім того, в рамках конкурсу будуть відзначені: кращий політик-юрист, кращий in-house lawyer, краща юридична ТВ-програма та кращий ведучий програми на юридичну тематику, кращий юрист-вчений, юрист-суспільний діяч, юрист-законотворець та юрист-митець.

Вже 5 вересня розпочнеться відкрите публічне онлайн голосування за конкурсантів, що триватиме 10 днів. Це означає, що кращих визначає суспільство, й практично кожен бажаючий зможе підтримати кандидатів своїм голосом.

Урочисте нагородження фіналістів відбудеться 4 жовтня в готелі Hyatt Regency Kyiv. В цьому році церемонія буде, як і раніше, вражати масштабами: від найдовшої червоної доріжки для юристів до музичного супроводу та ексклюзивних подарунків для гостей. Партнери церемонії: Адвокатське об’єднання «Barristers», Юридична компанія «Amber» та Юридична компанія «Lavrynovych & Partners».

Генеральний правовий медіа партнер – «Закон і Бізнес» у жовтні випустить друкований спецвипуск, в якому розповість про кожного переможця.

Вже традиційно, Генеральний світський медіа партнер – «Публічні люди» на сторінках журналу розповідає про перебіг конкурсу та готує матеріал про урочисту церемонію нагородження.

Також за перебігом конкурсу Ви можете слідкувати на онлайн-сторінках Генерального бізнес медіа партнера – «MIND».

Більше інформації про конкурс.

 

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.