Connect with us

Події

Протидія торгівлі людьми

У 2013 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми.

За даними Міжнародної організації з міграції, з 1991 року від торгівлі людьми постраждало більше 160 тисяч українців. Саме тому 30 липня 2019 року по всій країні відбулися інформаційні акції. Серед основних локацій — залізничні вокзали і кінотеатри. Херсон не став винятком. На залізничному вокзалі ГО ХОЦ «Успішна жінка» провела масштабне інформування громадян, запросивши представників усіх органів, які так чи інакше можуть боротися із цим злочином. Долучилась до акції команда херсонської юстиції, представники Департаменту соціального захисту населення, Національної поліції, Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги.

Залізничний вокзал — великий транспортний вузол, де люди відправляються та повертаються з відпусток, відряджень, канікул. І звідки, на жаль, дехто відправляється в рабство. Саме тому херсонцям розповідали про те, як не потрапити в подібну пастку та як допомогти вибратися з неї. До речі, більшість опитаних громадян були здивовані, коли дізналися, який відсоток людей різного віку, зовнішності, соціального стану та статі стають жертвами примусової праці, сексуальної експлуатації, проведення дослідів, змушеного жебрацтва.

Джерело: Юридичний вісник України

Події

У Харкові відкрився Будинок нерухомості

У Харкові відкрився перший в Україні ЦНАП у сфері нерухомості, де громадянам надаватимуть понад 100 послуг.

Він розмістився на Павлівській площі. У Будинку нерухомості містяни зможуть отримати 104 послуги. Серед них — реєстрація земельних ділянок і прав на них, оформлення дозвільної документації на будівництво або реконструкцію будівель і квартир, технічна інвентаризація усіх об’єктів нерухомості, комплексна послуга з оформлення побудованих і реконструйованих об’єктів, оформлення документів для постачальників житлово-комунальних послуг.

Всередині відвідувачів зустрічають два великі фронтофіси із зонами очікування, які зможуть приймати по 25 осіб одночасно в режимі електронної черги, передбачено ліфт для людей з інвалідністю. Також у Будинку нерухомості будуть розміщені профільні виконавчі органи міської влади — департамент реєстрації, департамент територіального контролю, Харківське бюро технічної інвентаризації, новий Центр надання адміністративних послуг.

Реконструкція старої будівлі БТІ на площі Павлівській розпочалася у 2016 році. Загальна вартість робіт становила близько 400 млн грн.

Джерело: Юридичний вісник України

Читати далі

Події

LBS CRIMINAL TALKS #1: міжнародний розшук, Інтерпол та екстрадиція

Студія права та бізнесу «Law & Business Studio» (LBS) розпочинає серію заходів з питань кримінального права та запрошує всіх на «LBS CRIMINAL TALKS #1», де провідні адвокати та представники правоохоронних органів проведуть дискусію на такі теми:

  1. Докази і правила доведення в процесуальних кодексах
  2. Інтерпол та екстрадиція: проблемні питання та виклики.
  3. Міжнародний розшук особи як необхідна умова спеціального (заочного) кримінального провадження (in absentia): проблеми правозастосування

Дата проведення: 17.09.2020

Час проведення: 10:00 -13:00

Місце проведення: IQ Business Сenter, вул. Болсуновська, 13-15. 3 поверх, зал Quoroom або ОНЛАЙН

Спікери:

Костянтин ДОРОШЕНКО, іменний партнер АО «Лещенко, Дорошенко і партнери»

Сергій ЛИСЕНКО– адвокат, к.ю.н., засновник юридичної фірми GRACERS.

Дмитро СИРКО – адвокат, старший партнер АО «ЛЕГАРД»

Олена КОСТЮЧЕНКО — партнер та керівник практики кримінального права ЮФ «Дмитрієва та Партнери», к.ю.н., доцент кафедри правосуддя, адвокат

ФОРМАТ: офлайн та онлайн дискусія, в перерві кава брейк та нетворкінг.

Місце проведення та вартість участі:

Реєстрація онлайн – 500 грн 

Реєстрація офлайн – 1000 грн

Місце проведення: IQ Business Сenter, вул. Болсуновська, 13-15. 3 поверх, зал Quoroom

Кількість місць у залі обмежена.

Генеральний партнер: ЮФ “GRACERS”
Інноваційно-аналітичний партнер: ЛІГА:ЗАКОН

З будь-яких питань звертайтесь:

за тел.: +38 067 329 04 08

email: info@lbs.org.ua

Читати далі

Події

Наука, освіта і практика: об’єднання зусиль

Міністр юстиції України Денис Малюська та виконувачка обов’язків директора Інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка Олена Орлюк підписали Меморандум про співпрацю у сфері освітньої, наукової, інформаційної діяльності.

Як зазначалося, метою цього документа є забезпечення належної діяльності Мін’юсту та Інституту права КНУ імені Т. Шевченка, здійснення спільних заходів щодо підвищення рівня професійної підготовки майбутніх фахівців. Ключовими положеннями меморандуму передбачено, що фахівці Інституту права: братимуть участь у роботі над розробкою законопроектів, здійснюватимуть їх наукову експертизу, науковий аналіз пропозицій щодо вдосконалення правового регулювання у певних сферах, що потребують надання науково-консультативних висновків про доцільність і необхідність їх прийняття, впровадження та подальшої реалізації; направлятимуть фахівців із числа професорсько-викладацького складу Інституту права для участі в роботі консультативно-дорадчих та координаційних органів Мін’юсту або його територіальних органів; сприятимуть участі професорсько-викладацького складу Інституту права в роботі науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів, що організовуються Міністерством та його територіальними органами; проводитимуть професійно орієнтовані зустрічі зі студентами Інституту права, які здобувають вищу освіту за спеціальностями галузі знань «Право», із залученням фахівців міністерства. У цьому переліку й проходження студентами навчальної та інших видів практики в апараті міністерства, його територіальних органах без укладання додаткових угод та залучення фахівців відомства до участі в науково-практичних заходах, які проводитимуться Інститутом права.

Міністерство юстиції, в свою чергу, залучатиме в установленому порядку фахівців Інституту права до спільної роботи над законопроектами для здійснення їх експертизи, надання відповідних консультацій; надаватиме інформаційну та консультативну допомогу в процесі підготовки дисертаційних, монографічних й інших науково-дослідних робіт професорсько-викладацькому складу Інституту права; забезпечуватиме необхідні умови проходження професорсько-викладацьким складом Інституту права стажування в апараті міністерства та його територіальних органах; братиме участь (за потреби) у професійно орієнтованих зустрічах зі студентами Інституту права.

Підготував Ілля МОРОЗ,
спеціально для ЮВУ

Джерело: Юридичний вісник України

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Facebook

TWITTER

Календар юриста

В тренді

Telegram