Connect with us

Події

Відбувся ІІІ Lviv Criminal Law Forum

Дата публікації:

В останні дні жовтня центром з обговорення актуальних проблем кримінального законодавства, практичних дискусій, обміну правовими позиціями та успішними кейсами адвокатської практики став Львів. У місті Лева пройшов Lviv Criminal Law Forum.

Проходив він у двох форматах — офлайн та онлайн, завдяки чому у форумі мали змогу взяти участь представники юридичної спільноти з усіх куточків України.

Відкрили зібрання віце-президент Асоціації адвокатів України, партнер EQUITY, голова комітету ААУ із судової практики Олег Маліневський та партнер, керівник Західноукраїнського відділення АО «Arzinger» Маркіян Мальський. Першу сесію форуму, яка була присвячена безпереревним реформам, відкрив Тарас Пошиванюк, партнер EQUITY, голова комітету ААУ з кримінального права та процесу.

Під час форуму адвокат разом із суддями розглянули такі питання як діяльність Конституційного Суду України як один із визначальних векторів розвитку кримінального права та процесу. Обговорення практики та майбутніх конституційних проваджень; проект Кримінального кодексу України — кардинальна перебудова чи «косметичний ремонт» конституційних проваджень, чергова реформа прокуратури — знищення чи вдала реформа? Наслідки для кримінальних проваджень.

Підписуйтесь на LexInform в Telegram. Найважливіші юридичні новини

У ході дискусії до неї долучилися Олександра Яновська, суддя Великої палати Верховного Суду, доктор юридичних наук, Сергій Лисенко, адвокат, кандидат юридичних наук, засновник юридичної фірми Gracers Law Firm; Віра Михайленко, суддя Вищого антикорупційного суду, кандидат юридичних наук; Костянтин Дорошенко, іменний партнер АО «Лещенко, Дорошенко і партнери»; Анастасія Гурська, адвокатка, керуюча АБ «Анастасії Гурської».

Друга сесія форуму, яку модерував згаданий Костянтин Дорошенко, була присвячена досудовому розслідуванню. У ході цієї сесії власним досвідом та практичними кейсами з учасниками форуму поділилися В’ячеслав Краглевич, партнер EQUITY; Сергій Пересунько, юрист ЮК «АМБЕР», адвокат; Віра Михайленко, суддя Вищого антикорупційного суду, кандидат юридичних наук; Олена Костюченко, голова Наглядово-експертної ради ААУ, партнерка АО «Дмитрієва та партнери», кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального процесу та криміналістики, адвокат.

На форумі також були розглянуті питання використання різних видів судочинства як способу отримання доказів у кримінальному провадженні; ініціювання слідчих дій стороною захисту; проблеми доказування в кримінальному провадженні; судова практика діяльності слідчих суддів Вищого антикорупційного суду.

Завершувала Lviv Criminal Law Forum третя сесія на тему судового розгляду та стратегії захисту, яку модерував Микола Ничипорук, адвокат, юрист практики кримінального права та захисту бізнесу АО «Arzinger».

Обговорювалися питання стосовно угод у рамках кримінального провадження, результатів негласних слідчих дій, виключення запису про розшук особи, помилок сторін захисту в процесі. Власним досвідом та практичними кейсами під час цієї сесії поділилися Юрій Клебан, юрист практики кримінального права та захисту бізнесу АО «Arzinger», адвокат; Анатолій Яровий, керуючий партнер АБ «Яровий і партнери»; Олег Мицик, керуючий партнер АО «Мицик, Кравчук і Партнери»; Надія Стефанів, суддя Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду.

Підготував Ілля МОРОЗ,
спеціально для ЮВУ

Джерело: Юридичний вісник України

Події

Онлайн-підготовка кадрів для системи правосуддя

Опубліковано

on

Національна школа суддів у співпраці з Координатором проектів ОБСЄ в Україні взялася за розробку методичних рекомендацій для ефективного здійснення дистанційної (онлайнової) підготовки кадрів системи правосуддя.

У засідання, яке проходило на Полтавщині (с. Соснівка) взяли участь начальники відділів, наукові співробітники НШСУ та викладачі школи, представники Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Відкрив засідання групи розробників проректор НСШУ Володимир Мазурок, який у своїй презентації наголосив на важливості суддівської освіти та місця й ролі в ній Національної школи суддів України як спеціалізованої державної установи, що забезпечує підготовку висококваліфікованих кадрів для системи правосуддя.

У свою чергу менеджери програми верховенства права та прав людини Координатора проектів ОБСЄ в Україні Наталія Ступницька та Наталія Беца відзначили плідну співпрацю між Національною школою суддів України та Координатором проектів ОБСЄ в Україні, побажавши плідної та активної праці усім учасникам групи розробників.

Міжнародним досвідом здійснення дистанційної (онлайнової) підготовки кадрів системи правосуддя поділилися Є. (Астрід) Хопма, радниця з дистанційної освіти Training and Study Centre for the Judiciary (Utrecht, Нідерланди), А. Тагапарі, представниця міжнародного відділу навчального суддівського центру Утрехту, Нідерланди, Антонелла Чіріелло, член правління Scuola superiore della Magistratura (Roma, Італія).

Підписуйтесь на LexInform в Telegram. Найважливіші юридичні новини

Тетяна Фулей, очільниця відділу НШСУ наголосила на важливості цього засідання з розробки методичних рекомендацій для ефективного здійснення дистанційної (онлайнової) підготовки. Вона також виступила модераторкою двох груп розробників, а ще презентувала переведення гендерного компоненту з підготовки «обличчя в обличчя» в онлайнові заняття.

Джерело: Юридичний вісник України

Читати далі

Події

На вебінарі ААУ «Час бізнес – етикету» розкажуть як монетизувати просте вітання

Опубліковано

on

Вже завтра, 8 червня 2021 року – новий вебінар ААУ «Час бізнес – етикету».

Спікеркою виступить неперевершена Юлія Юдіна, професійний управлінець, авторка освітнього проекту «Сучасна репутаційна поведінка», експертка в питаннях світського і ділового етикету, представляє своє коротке керівництво для тих, хто хоче освоїти інструменти комунікаційного поведінки і розібратися в тонкощах ділового етикету.

Час: 12:00-13:00+

Вебінар відбудеться в рамках Жіночого клубу ААУ, але ми запрошуємо всіх бажаючих.

Підписуйтесь на LexInform в Telegram. Найважливіші юридичні новини

Участь безкоштовна.

Про що будемо говорити?

Про те, як монетизувати просте вітання.

Спікерка поділиться авторською методикою формування навичок ефективної самопрезентації, спілкування і впливу, яка легко застосовується у щоденній практиці і, напевно, назавжди змінить ваш погляд на деякі звичні моделі поведінки.

Реєстрація – тут

Модераторка: Катерина Власюк, Голова Жіночого клубу ААУ, керівниця Адвокатське Бюро “Сімейний адвокат Катерина Власюк”.

Юля Юдіна понад 20 років викладає етикет, постійний експерт каналу 1 + 1 програма «Сніданок з 1 + 1», консультант телевізійних і кінематографічних проектів. Має низку нагород та подяк, зокрема: нагороджена срібним орденом першого ступеня «Меценат Вітчизни»; Володар Всеукраїнської премії «Жінка третього тисячоліття»; іменна подяка від Національної телекомпанії України за відмінну роботу в рамках підготовки та проведення пісенного конкурсу «ЄВРОБАЧЕННЯ», і вагомий внесок у створення позитивного іміджу України на міжнародній арені. Юля Юдіна активно займається благодійними проектами, нагороджена срібним орденом першого ступеня «Меценат Вітчизни», фахівець амбітно і впевнено втілює в життя власний план зі зміни усвідомленості суспільства щодо покращення репутаційної поведінки, виховання культурного інтелігентного суспільства.

Асоціація адвокатів України запрошує долучитися до вебінару та отримати цінні поради від експерта.

Читати далі

Події

25 червня 2021 року відбудеться IV Odessa Criminal Law Forum «Золотий Дюк»

Опубліковано

on

Влітку цього року Асоціація адвокатів України проведе в Одесі вже четвертий форум з кримінального права та процесу – Odessa Criminal Law Forum «Золотий Дюк».

Дата: 25 червня 2021 р.
Місце: Hotel «Odessa» (м Одеса, Гагарінське плато, 5) або онлайн.
Час:  09:00 – 18:00

Формат участі та вартість:

Offline: 1500 грн (кількість місць обмежена)
Online+: 500 грн. (презентації спікерів та необмежений доступ до відео)
Безкоштовна онлайн-трансляція: 0 грн.

Підписуйтесь на LexInform в Telegram. Найважливіші юридичні новини

Програма:

Сесія1 : Підсумки 2020 року: кримінальне право/процес

 • Рішення Конституційного Суду та їх вплив на кримінальні провадження.
 • Рік з COVID-19: як пандемія змінила кримінальну практику.
 • Переслідування «злодіїв у законі»: протидія організованій злочинності чи чергові декларативні норми?
 • Останні тенденції судової практики в кримінальній юстиції.

Сесія 2: Кримінальний процес та його новели

 • Збір доказової бази стороною захисту — рекомендації для адвокатів на прикладі успішних кейсів.
 • Використання матеріалів, отриманих під час досудового розслідування, як доказу у справах про цивільну кофіскацію в контексті забезпечення рівності сторін.
 • Дізнавач – нова процесуальна фігура на стороні обвинувачення.
 • Процесуальні диверсії сторін кримінального провадження. Як з цим боротися.
 • Закриття кримінального провадження у зв’язку із закінченням/спливом процесуальних строків. Актуальна судова практика.

Сесія 3. Актуальні питання кримінального процесу

 • Як захистити клієнта від незаконних дій правоохоронних органів?
 • Допит свідка із застосуванням заходів безпеки в кримінальному судочинстві.
 • Практичні аспекти тимчасового доступу до речей і документів за клопотанням сторони захисту.
 • Забезпечення судом права на захист — кримінальний процесуальний вектор.
 • Проблемні питання застосування ст. 290 КПК України у діяльності сторони захисту.
 • Засади кримінального провадження проти строків досудового розслідування.
 • Кіберзлочинність та засоби протидії.

До зустрічі наприкінці червня в Одесі!

ААУ обіцяє: буде цікаво, фахово та корисно.

Програма та реєстрація за посиланням: https://www.uaa.org.ua/forumy-i-zakhody/odessa-criminal-law-forum-zolotiy-dyuk-2021/

Генеральний партнер: АО «Barristers»
Експертний партнер: EQUITY
Професійний партнер: АО «Лещенко, Дорошенко та партнери»
Партнери: Amber Law Company,  АО “Arzinger”, AS Legal, АО “DIGNA”, GRACERS, АБ “Марії Камінської”, ЮК «Советник», VB Partners,

Щодо участі, оплати або інших питань звертайтеся, будь ласка, за такими контактами:
forum@uaa.org.ua
380675015610
380672398690

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Facebook

TWITTER

Календар юриста

В тренді

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2021
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Telegram