Connect with us

В світі

Brexit — помилка

Усе більше британців переконані, що вихід країни з Євросоюзу (Brexit) у 2016 році був помилкою. Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного дослідницькою групою YouGov.

Через невелику кількість економічних вигод, отриманих у результаті виходу з Європейського Союзу, 61% британців заявили, що Brexit був неправильним рішенням. Лише 13% назвали його успіхом. При цьому 55% британців стверджують, що сьогодні вони готові голосувати за возз’єднання з ЄС, проти – 31%.

Аналітики YouGov констатують, що з роками кількість прихильників членства Британії в Євросоюзі поступово зростає, а противників – падає. Видання Euractiv зазначає, що британські ділові інвестиції майже не зросли із середини 2016 року, на відміну від інших країн з розвиненою економікою. А бізнес-опитування вказують на Brexit, як на одну з причин цієї стагнації.

Читайте також: Цифровізація громад. Чому вона важлива для відбудови та розвитку України?

Критики Brexit також говорять, що вихід Великобританії з Європейського Союзу посилив і без того гостру нестачу робочої сили в економіці, оскільки громадяни ЄС більше не можуть вільно влаштовуватися на роботу у цій країні, як раніше.

Нагадаємо, в 2016 році британці на референдумі проголосували за вихід країни з Європейського Союзу. Brexit в основному був проектом консервативних сил, незадоволених економічними і міграційними правилами ЄС, яким доводилося коритися і британцям. Після тривалої і складної процедури виходу Британії з ЄС економічні вигоди від Brexit залишалися неочевидними. Через рік після того, як фактично відбувся вихід країни з ЄС, більшість британців зізналися, що розчаровані отриманими результатами.

Читайте також: Україна приєднається до Гаазької судової конвенції

Як факт вказується те, що минулої осені британський міністр фінансів, розхвалюючи Brexit, не зміг назвати жодної конкретної вигоди цього рішення.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.