Connect with us

В світі

Глава МЗС Естонії: «Людству потрібен новий Нюрнберг»

Опубліковано

Глава МЗС Естонії Урмас Рейнсалу заявив, що за агресію, що відбувається на території України, юридичну відповідальність має понести вище політичне та військове керівництво росії, в тому числі президент владімір путін.

Читайте також: МКС відкриє в Києві своє представництво

Про це повідомляє портал ERR. За словами Рейнсалу, який під час відвідування України зустрівся з Президентом, Прем’єр-міністром та міністром закордонних справ, було досягнуто домовленості, що Естонія допоможе нашій країні досягти міжнародної угоди про те, що політичне та військове керівництво росії має понести не лише військову, а й юридичну відповідальність. «Це означає тісне співробітництво між державами, досягнення міжнародних угод. Певні проекти договорів Україна підготувала. Ми це підтримаємо», – сказав Рейнсалу.

Міністр зазначив, що друге питання полягає в тому, чи вдасться якось отримати з росії вищих керівників, наприклад, путіна? «Хоча всім ясно, що дипломатична недоторканність глави держави не поширюється на тих, хто проводить геноцид. Людству потрібен новий Нюрнберг».

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.