Connect with us

В світі

Коли запрацює міжнародний трибунал щодо злочинів керівництва рф?

Опубліковано

Спеціальний міжнародний трибунал, який розглядатиме злочини, скоєні російським військовим та політичним керівництвом в Україні, запрацює ще цього року.

Про це в інтерв’ю Forbes сказав заступник керівника Офісу Президента Андрій Смирнов. В ОП обговорюють декілька треків – делегування для України прокурора, який би почав налагоджувати передстартову роботу цього трибуналу, узгоджуємо місце розташування трибуналу, які країни до нього увійдуть та кого делегувати? «Міжнародний трибунал буде базуватися в Європі. Спочатку планували, що його офіс міститиметься в Києві. Касаційний цивільний суд навіть зголосився надати для цього приміщення, символічно, що воно знаходиться навпроти посольства рф.

Читайте також: Рекомендації про створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України: звіт Global Accountability Network

Але рішення змінили для того, щоб довіра до цього органу була абсолютною з боку всіх країн цивілізованого світу».

Раніше ми повідомляли вже, що Міністерство закордонних справ України закликає міжнародну спільноту підтримати створення Спеціального трибуналу для розслідування злочину агресії рф проти України. А Офіс Президента України очікує до кінця літа створення міжнародного трибуналу для покарання найвищого військово-політичного керівництва рф за воєнні злочини.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.