Connect with us

В світі

КСУ закликав виключити російських «колег» із ВККП

Опубліковано

Конституційний Суд України наполягатиме на припиненні членства конституційного суду рф у Всесвітній конференції конституційного правосуддя з урахуванням підтримки анексії українських територій.

Читайте також: «Оголошення стану війни» та «введення воєнного стану»: конституційно-правове закріплення, зміст і юридичні наслідки

Про це повідомили в самому суді. «У понеділок, 3 жовтня, виконувач обов’язків голови Конституційного Суду України Сергій Головатий надіслав до членів Всесвітньої конференції конституційного правосуддя (ВККП) та учасників 5-го Конгресу ВККП звернення із закликом припинити членство кс росії в цій всесвітній організації», – йдеться в повідомленні. Українські судді наголошують, що кс росії вкотре грубо порушив принципи, на яких засновано ВККП, знову схваливши спробу анексії українських територій. «Другого жовтня 2022 року конституційний суд рф, у той самий спосіб, що й у випадку незаконної анексії українського Криму Росією 2014 року, офіційно визнав законною проголошену путіним анексію деяких інших частин території України. Своєю дією кс рф продовжує сприяти жорстокій війні», – додають у КСУ.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.