Connect with us

В світі

ЄК рекомендуватиме почати переговори про вступ України до ЄС

Європейська Комісія рекомендуватиме почати переговори з Україною про вступ до ЄС. Офіційні перемовини можуть розпочатися в 2024 році.

Читайте також: Росія – диктатура, а путін – нелегітимний

Водночас у ЄК умова одна – Україна має виконати вимоги, що залишилися. Комісія вважає виконаними чотири із семи критеріїв, що супроводжували надання Україні статусу кандидата на вступ до ЄС. Завершеними вважаються впровадження законодавства щодо процедури добору суддів Конституційного суду України відповідно до рекомендацій Венеційської комісії, перевірка доброчесності кандидатів у члени Вищої ради правосуддя й створення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Також була забезпечена відповідність законодавства про боротьбу з відмиванням грошей стандартам Міжнародної групи з протидії відмиванню брудних грошей (FATF) і схвалення стратегічного плану реформування всього правоохоронного сектору. Окрім того, проведена реформа медіагалузі, тобто виконане ще одне завдання приведення українського законодавства у відповідність із Директивою ЄС про аудіовізуальні медіапослуги. Ще три критерії супроводжуються рекомендаціями від Єврокомісії щодо подальшого виконання.

Читайте також: ЄС: нові правила регулювання ІТ-платформ

Додамо й те, що днями голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн, будучи в Україні й виступаючи у Верховній Раді, зазначила, що Київ виконав свої завдання на 90 відсотків. Тож будемо сподіватися…

Джерело: Юридичний вісник України

Continue Reading

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.