Connect with us

В світі

Євроінтеграція: ЄК готує «переговорну рамку»

Європейська Комісія розпочала роботу над проектом переговорної рамки для України – документом, який визначає принципи та процедури ведення переговорів про вступ до ЄС.

Про це заявила на брифінгу в Брюсселі речниця Єврокомісії Ана Пісонеро. «Ми вже почали працювати над проектом переговорної рамки, щоб подати його Раді в найближчі тижні», – сказала вона. Пісонеро також зазначила, що Єврокомісія наразі оцінює останні заходи, схвалені Верховною Радою, для того, аби Україна отримала «остаточне зелене світло і могла фактично розпочати переговори про вступ з ЄС».

Читайте також: Набрали чинності закони щодо корейських інвестицій та співробітництва з Міжнародною організацією права розвитку

Переговорні рамки традиційно складаються з чотирьох структурних частин – керівних принципів, змістової частини, переговорних процедур і додатків. Попри доволі сталу та однорідну структуру, оскільки для кожної країни-кандидата містять свої особливості.

Нагадаємо, лідери ЄС ухвалили політичне рішення почати з Україною переговори про вступ на своєму саміті в грудні минулого року.

В рішенні Єврокомісія рекомендувала Раді ухвалити переговорну рамку після того, як Україна виконає чотири умови, серед яких і схвалення закону про лобіювання. ЗМІ також повідомляли, що Єврокомісія може наприкінці лютого оприлюднити свою оцінку щодо прогресу з євроінтеграційними реформами України, від якої залежить фактичний початок переговорів про вступ.

Читайте також: Впроваджується декларація про визнання себе громадянином України

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.