Connect with us

В Україні

13 500 грн – мінімальна зарплата медиків з 2022 р.

У проекті бюджету на 2022 р. передбачили додаткові кошти в програму медичних гарантій, які будуть спрямовані на збільшення заробітної плати лікарів та середніх медичних працівників.

«На виконання Указу Президента України Володимира Зеленського у проекті передбачено кошти для встановлення мінімальної заробітної плати для лікарів на рівні 20 тисяч гривень та 13,5 тисячі гривень – для середніх медичних працівників. Підняття заробітної плати це крок на зустріч якісним медичним послугам, адже коли лікарі та медсестри відчувають підтримку від держави, то почувають себе захищеними, мотивованими та щасливими», – заявив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Читайте також: Документи для оформлення виплат у разі інвалідності або смерті медпрацівника від COVID-19 можна подавати в е-формі

Для забезпечення зазначених рівнів заробітної плати програму медичних гарантій збільшено на 33,8 млрд грн у порівнянні з 2021 р.

Також у проекті передбачено 3,1 млрд грн для централізованої закупівлі обладнання, 2,6 млрд грн – на закупівлю вакцин для захисту населення від COVID-19. Інша сума коштів на вакцини покриється коштом міжнародних фінансових організацій. Ще 300 млн грн передбачено на розвиток біокластеру, в 3 рази більше, ніж виділили цьогоріч для запуску цього проекту, з потенційним розширенням ще на 735 млн.

Читайте також: До аеромедичної евакуації залучатимуть ДСНС

Окрім цього, передбачено кошти на централізовану закупівлю лікарських засобів, закупівлю медикаментів за договорами керованого доступу.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів схвалив проект Закону про Державний бюджет України на 2022 р.

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.