Connect with us

В Україні

422 млн грн на лікування хворих на COVID-19 та 1,6 млрд грн на збільшення доплат медикам столиці

Опубліковано

Київрада спрямувала зекономлені 422 мільйони гривень медичного бюджету 2020 р. на лікування хворих на COVID-19 та підтримала рішення про збільшення доплати до зарплатні медиків вторинної ланки медзакладів із січня 2021 р.

Так, програму «Здоров’я киян» на 2020-2022 роки доповнено новим пунктом «Закупівля лікарських засобів та виробів медичного призначення для лікування пацієнтів із гострим респіраторним захворюванням COVID-19» та виділено на ці потреби 422 мільйони гривень. Ці кошти спрямують у всі лікувально-профілактичні заклади, де сьогодні надають медичну допомогу хворим на коронавірус. Гроші мають бути використані до кінця цього року.

Відповідними змінами до програми збільшено видатки на безповоротну фінансову допомогу медикам комунальних медзакладів вторинної ланки на 2021 р.

З січня наступного року щомісяця додатково до своєї зарплатні столичні лікарі будуть отримувати – 5 тис. грн, медсестри – 4 тис. грн, молодший медперсонал – 2 тис. грн. На це виділять наступного року 1,6 млрд грн.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.