В Україні
66 пунктів пропуску на кордоні з ЄС відновлять роботу
⚡ AI SUMMARY
Уряд схвалив відновлення роботи 66 пунктів пропуску на кордонах з ЄС та Молдовою, згідно з проєктом Розпорядження МВС. Це дозволить відновити прикордонний рух з Польщею, Угорщиною, Словаччиною, Румунією та Молдовою. Водночас, пункти пропуску на кордоні з РФ та Білоруссю залишаються закритими через епідеміологічну ситуацію.
Уряд підтримав проект Розпорядження МВС відповідно до якого відновиться робота 66 пунктів пропуску на кордоні з ЄС та Республікою Молдова.
«Реалізація проекту відновить повноцінний прикордонний рух на кордоні з Республікою Польща, Угорщиною, Словацькою Республікою, Румунією та Республікою Молдова. Залишаються тимчасово закритими пункти пропуску на кордоні з Російською Федерацією та Республікою Білорусь у зв’язку з епідеміологічною ситуацією у цих країнах», – повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.
Продовжити читання →







