Connect with us

В Україні

Апарат штучної вентиляції легень та медзасоби для дитячої лікарні

Опубліковано

З ініціативи голів апеляційних судів, розташованих у Києві, — Андрія Горяйнова (Шостий апеляційний адміністративний суд), Ярослава Головачова (Київський апеляційний суд) й Олега Хрипуна (Північний апеляційний господарський суд) 25 березня стартував благодійний збір коштів для придбання апарата штучної вентиляції легень для маленьких пацієнтів КНП «Київська міська дитяча клінічна інфекційна лікарня».

Цей медичний заклад є одним з опорних, який здійснює прийом і лікування хворих на COVID-19 у Києві.

Для цього працівники шостого апеляційного адміністра тивного суду створили і ввели телеграм-канал « D O N A T E і н ф о » https://t.me/donateinfo, в якому учасників благодійного збору інформували про хід і використання благодійних коштів. За 10 минулих днів вдалося зібрати суму в понад 437 тисяч гривень. «Завдяки цьому ми змогли придбати не лише апарат штучної вентиляції легень, але й респіратори в кількості 150 штук для працівників лікарні. Усі придбані медичні засоби вже передані Київській міській дитячій клінічній інфекційній лікарні», — говорить голова Шостого ААС Андрій Горяйнов.

Додамо, що в благодійній акції взяли участь судді, працівники апаратів судів Києва, Київської, Черкаської, Чернігівської і Сумської областей.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.