Connect with us

В Україні

Безоплатна правова онлайн-допомога у протидії домашньому насильству

Опубліковано

Система безоплатної правової допомоги запустила в месенджері Телеграм-чат  «Правова допомога протидії насильству», де потерпілі та свідки домашнього насильства можуть отримати онлайн консультацію юристів.

Юристи системи БПД, які спеціалізуються в сфері сімейних відносин, нададуть відповіді на запитання, роз’яснять алгоритм дій щодо захисту своїх прав.

Отримати онлайн консультацію можна у робочий час – з понеділка по четвер з 09.00 до 18.00, у п’ятницю – з 09.00 до 16.45.

Зайти на Телеграм-чат «Правова допомога протидії насильству» можна також з чат-боту #ДійПротиНасильства, який запустило Міністерство внутрішніх справ.

«З початку карантину кількість звернень до системи БПД з питань домашнього насильства не збільшилася. До речі, як і повідомлень до поліції за номером 102. Проте, за даними ООН, у деяких країнах кількість жінок, які звертаються до служб підтримки, зросла удвічі з початку оголошення карантину через пандемію коронавірусу. Всі, хто потерпає від домашнього насильства, можуть отримати безоплатну правову допомогу дистанційно», – зауважив в. о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олександр Баранов.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.