Connect with us

В Україні

«Чесно про закони»

Опубліковано

Рух «ЧЕСНО» презентував чат-бот «ЧЕСНО про закони», створений на платформі Telegram.

Про це повідомляється на сайті організації. Зазначається, що чат-бот, це кишеньковий помічник для журналістів, активістів та бізнесу, який допомагає відслідковувати всі оновлення, пов’язані із законодавством: за ключовими словами, профільними комітетами та прізвищами депутатів. «Станом на середину травня народні депутати цього скликання ВРУ встигли подати понад 3 тисяч законопроектів – близько 144 на місяць, чотири–п’ять на день.

Якщо дивитися на навантаження по законодавчій активності в розрізі профільних комітетів, то найбільше законопроектів має комітет з питань фінансів, податкової та митної політики – близько 580. На другому місці Комітет з питань правоохоронної діяльності – близько 390», – розповідає провідний аналітик «ЧЕСНО» Оксана Ставнійчук.

Відтепер, налаштувавши відстеження, можна слідкувати за поданими законопроектами вже з моменту реєстрації, а не в момент, коли зміни вже подали до першого читання. «Щоб протестувати чат-бот, шукайте його в Telegram за ім’ям @chesno_zakon_bot або за назвою «ЧЕСНО про закони». «Ми переконані, що цей сервіс буде корисний не лише громадським організаціям чи медіа, які висвітлюють діяльність парламенту, але й бізнесу та самим народним депутатам», – зазначила лідер руху Віта Думанська.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.