Connect with us

В Україні

Департамент захисту економіки Нацполіції ліквідують

Опубліковано

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив про ліквідацію департаменту захисту економіки Національної поліції України. Про це повідомив департамент комунікації МВС України.

«Наразі в державі гостро стоїть питання створення єдиного органу, який буде опікуватися боротьбою з фінансовими та економічними злочинами — Служба фінансових розслідувань. Сьогодні буде відповідна нарада в РНБО. Відтак, ми повинні зробити перші кроки. Пропоную прийняти рішення про ліквідацію Департаменту захисту економіки НПУ», — прокоментував рішення А. Аваков, додавши, що професіонали, які працювали в цьому департаменті, працюватимуть і надалі.

У свою чергу, міністр фінансів Оксана Маркарова зазначила, що питання створення єдиного органа з розслідування фінансових злочинів, звісно, актуальне. «Фінансові злочини стають складнішими: одна податкова з багатьма такими злочинами впоратися не може, як і той же департамент Нацполіції та СБУ. Зараз є можливість досить швидко перейти до створення цього органу і створити таку службу після ухвалення відповідного законопроекту. МВС у даному випадку робить перший крок, аби зробити можливим цей процес», — сказала О. Маркарова.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.