Connect with us

В Україні

ДПС отримає доступ до банківських рахунків українців за кордоном

Опубліковано

Державна податкова служба отримала схвалений Глобальним форумом ОЕСР Звіт про зрілість системи управління інформаційною безпекою в Україні та обмін інформацією для податкових цілей. Про це повідомляє прес-служба ДПС.

Читайте також: «Ерозія податків», або «Спрощенка» без зловживань

«Це означає, що у ДПС найближчим часом з’явиться інформація про стан банківських рахунків резидентів України за кордоном, а також ціла низка фінансової інформації про учасників міжнародних груп компаній у розрізі іноземних юрисдикцій щодо сплати податків, обсягів доходів, видів діяльності, чисельності робітників та багато чого іншого», – пояснив голова парламентського комітету з податків і фінансів Данило Гетманцев. Оцінка ДПС проходила в кілька етапів, починаючи з 2019 року, фінальний етап відбувся з 11 до 14 грудня 2023 року. Особливу увагу було приділено процесам обміну інформацією, захисту конфіденційності, управлінню ризиками, питанням логічного та фізичного контролю доступу, підходам до забезпечення кібербезпеки.

Читайте також: Реєстри, бази даних і ресурси соціальної сфери об’єднає Єдина інформаційна система

Імплементація Загального стандарту звітності CRS та стандарту Country-byCountry Reporting (CbCR) – обов’язковий крок до імплементації автоматичного обміну інформацією. Юрисдикції повинні пройти оцінку конфіденційності та захисту даних перед здійсненням такого обміну й продемонструвати належний рівень захисту інформації. Уточнимо, станом на червень 2024-го понад 115 юрисдикцій є учасниками міжнародного багатостороннього автоматичного обміну інформацією. Україна зобов’язалася розпочати автоматичний обмін у вересні цього року

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.