Connect with us

В Україні

Е-резидентами України зможуть стати підприємці з Індії, Пакистану, Словенії та Таїланду

Опубліковано

Затверджено перелік країн, громадяни яких зможуть стати українськими е-резидентами: Словенія, Індія, Пакистан і Таїланд. Згодом перелік буде розширюватися.

Е-резидентство України не буде доступне громадянам росії, білорусі та країн, що входять до «сірого» чи «чорного» списку FATF. Е-резиденти не зможуть надавати послуги українським громадянам, тобто працюватимуть виключно з іншими іноземцями.

Читайте також: Хто з іноземців може набути статус е-резидента України?

«Україна прагне стати глобальним центром інновацій, приваблюючи талановитих підприємців з усього світу. Ми будемо раді вітати громадян Індії, Пакистану, Словенії та Таїланду в нашій програмі е-Резидентство. Ініціатива дозволить зареєструватися підприємцем в Україні в кілька кліків, дистанційно управляти своїм бізнесом, відкривати банківські рахунки та сплачувати податки. Для українського бюджету це додаткові надходження», – прокоментував заступник Міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT Олександр Борняков.

Наразі триває робота над розробкою необхідної нормативно-правової бази, що дозволить запустити програму е-Резидентства повністю, а також проводиться тестування інформаційної системи е-резидент.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.