В Україні
Ексголова однієї з адміністрацій Луганщини отримав тюремний строк за співпрацю з окупантами

За публічного обвинувачення Щастинської окружної прокуратури Луганської області місцевого мешканця визнано винним у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).
Йому призначено покарання у вигляді 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Також чоловіка позбавлено права впродовж 15 років обіймати посади в органах влади.
Прокурори в суді довели, що керівник Станично-Луганської селищної ВЦА після повномасштабного російського вторгнення почав підтримувати окупантів.
Надалі залишався на захопленій території регіону.
Восени 2023 року засудженого обрано «головою муніципального утворення Станично-Луганський муніципальний округ лнр».
Дотепер він очолює окупаційний орган влади, роздає вказівки підпорядкованим працівникам, проводить зустрічі та наради з вищим керівництвом псевдореспубліки.
Вирок ухвалено заочно. Засуджений відбуватиме покарання з моменту затримання.
Наразі його оголошено у розшук.
Спеціальне досудове розслідування здійснювали слідчі ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
Пресслужба Луганської обласної прокуратури
(за матеріалами Щастинської окружної прокуратури)