В Україні
Громадський транспорт працюватиме в обмеженому режимі
⚡ LEXINFORM AI | ОГЛЯД СТАТТІ
На початковому етапі послаблення карантину наземний громадський транспорт у Києві працюватиме з обмеженнями до 22 травня, з можливим збільшенням кількості маршрутів, особливо електротранспорту. Відкриття метрополітену залежатиме від рішення Уряду, і це станеться не відразу. Бізнесу рекомендовано самостійно організувати підвезення співробітників.
На першому етапі послаблення обмежувальних заходів наземний громадський транспорт у столиці працюватиме в обмеженому режимі. А метро відкриють тільки за рішенням Уряду.
«Наземний громадський транспорт працюватиме на першому етапі в обмеженому режимі. До 22 травня точно. Але ми збільшимо кількість маршрутів у ті райони, що сьогодні мало охоплені. Збільшення маршрутів стосуватиметься електротранспорту. А бізнес, що почне роботу, повинен вирішити питання з підвозом своїх співробітників до місця роботи. Метро, як я неодноразово говорив, відкриється за рішенням Уряду. І це буде не одразу», – зауважив мер Києва Віталій Кличко.
Продовжити читання →







