Connect with us

В Україні

Інформація по всіх судових справах буде доступна у смартфоні

Державна судова адміністрація України інформує, що незабаром для сервісу «Електронний суд» з’явиться мобільний застосунок – «єСуд», який дозволятиме:

– отримувати інформацію про нові надходження документів у судових справах – судових рішень, повісток (повідомлень) про дати судових засідань, документів інших сторін по справі, тощо;

– мати завжди «під рукою» у смартфоні інформацію по всіх судових справах, в яких ви є стороною по справі, з можливістю ознайомитися з усіма документами по справі в електронному вигляді;

– управляти своїми довіреностями на надання іншим особам доступу до своїх справ та можливості від вашого імені подавати документи.

Перша версія додатку в більшій мірі відтворюватиме функціонал веб-версії, за винятком можливості подачі документів до суду.

Заступник Голови ДСА України Сергій Чорнуцький пояснив, що спочатку, щоб скористатись мобільним застосунком, необхідно буде попередньо зареєструватися у повній веб-версії Електронного суду. Також планується реалізувати можливість реєстрації в Електронному суді з використанням мобільного застосунку та можливість подачі документів до суду в електронному вигляді.

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2022
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.