Connect with us

В Україні

Inweb запустила безкоштовний курс для неприбуткових організацій про взаємодію зі ЗМІ

Опубліковано

Сьогодні, 25 квітня, агенція диджитал-маркетингу Inweb (входить у Netpeak Group) відкрила доступ до нового безкоштовного курсу для неприбуткових організацій України «NGO та медіа: ефективна взаємодія». Мета курсу — допомогти громадським організаціям та благодійним фондам навчитися просувати свою діяльність за допомогою медіа.

Безкоштовний курс дозволить представникам неприбуткового сектору опанувати такі навички:

  • Вибір релевантних медіапартнерів.
  • Побудова довготривалих відносин з медіа.
  • Пошук інфоприводів та пітчинг редакцій.
  • Розробка комунікаційної стратегії.
  • Використання штучного інтелекту для взаємодії з медіа.

Курс розрахований як на досвідчених піарників неприбуткових організацій, так і на початківців. Його особливість — практична спрямованість. Учасники зможуть створити готову комунікаційну стратегію для своєї організації.

Курс розміщено на платформі Academy Ocean. Матеріали курсу будуть доступні у зручному форматі та в будь-який час.

Для початку навчання потрібно авторизуватись за посиланням.

«Після проведення вебінару на тему взаємодії неприбуткових організацій з медіа, ми отримали багато прохань розповісти більше про цю тему, і вирішили створити цей курс. Багато представників громадського сектору не мають достатньо знань та досвіду для налагодження ефективних комунікацій зі ЗМІ», – зазначає Head of Nonprofit Marketing Inweb Микола Данченко.

Це вже третій курс, який розробили спеціалісти Inweb спеціально для неприбуткових організацій. Перші два були присвячені програмі Google Ad Grants та SMM. На момент цієї публікації на них зареєструвалися вже 480 осіб.

Inwebагенція digital-маркетингу, частина групи IT-компаній Netpeak Group, преміум партнер Google, топ-1 агенція digital-маркетингу України за версією IT-рейтингу України. Експерти у пошуковому просуванні сайту, контекстній рекламі, веб-аналітиці, просуванні мобільних додатків (ASO, ASA), SMM, таргетингу в соцмережах, контент-маркетингу.

Academy Ocean хмарна LMS (навчальна платформа), за допомогою якої бізнеси автоматизують навчання та адаптацію працівників, партнерів, клієнтів, або створюють власні курси.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.