Connect with us

В Україні

Кабмін передав на приватизацію ще 8 держпідприємств

Дата публікації:

Кабмін передав до сфери управління Фонду державної майна для підготовки до приватизації ще 8 підприємств.

Відповідну постанову було ухвалено на засіданні уряду 10 березня. Зокрема, в управління Фонду держмайна передаються наступні підприємства: ДП «Екотрансенерго», ДП «Харківське промислово-торговельне підприємство», Державне науково-технологічне виробниче підприємство «Верес», ДП «Розрахунково-кліринговий центр», ДП «Полупановський кар’єр», ДП «Держінформаналітіка», Державна установа «Партнерський фонд», ДП «Промислово-металургійний консалтинг».

Нагадаємо, депутати на засіданні 4 лютого підтримали за основу законопроект про розблокування аукціонів великої приватизації, які зупинили через пандемію коронавірусу. Водночас, у березні 2020 року повідомлялося, що Україна тимчасово відмовиться від виставлення на конкурси об’єктів великої приватизації до стабілізації ситуації на світових ринках. Проте в грудні Кабмін підтримав проект закону про повернення аукціонів на продаж об’єктів великої приватизації, що були призупинені через пандемію. Календар приватизації Фонду держмайна на 2021 рік визначає понад 500 об’єктів, з яких 53 – перспективні об’єкти великої та середньої приватизації.

Джерело: Юридичний вісник України

В Україні

Нові рекомендації НАЗК стосовно конфлікту інтересів

Опубліковано

on

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) розробило оновлені методичні рекомендації «Щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно запобігання та врегулювання конфлікту інтересів».

Рекомендації враховують досвід НАЗК по найбільш актуальних проблемах застосування антикорупційного законодавства, які виникають у публічних службовців, описують типові ситуації, про які до НАЗК надходить найбільше питань, та роз’яснюють аспекти, які неоднозначно врегульовані законодавством.

Ознайомитись з оновленими методичними рекомендаціями можна за посиланням.

Читати далі

В Україні

Україна приєдналася до угоди про культурні маршрути Ради Європи

Опубліковано

on

Рада Європи повідомила, що з 30 березня 2021 р. Україна офіційно приєдналася до Розширеної часткової угоди про культурні маршрути Ради Європи.

«Культурні маршрути» – є одним зі способів європейського культурного співробітництва. Мета ініціативи Ради Європи показати об’єднання культури і спадщини в єдине ціле та спільно просувати і популяризувати європейську культуру та спадщину. Угода спрямована на формування спільного культурного простору шляхом популяризації європейської ідентичності та приналежності через обізнаність про культурну спадщину. Це все відбувається завдяки транснаціональним маршрутам, які тематично пов’язані», – прокоментував Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Читати далі

В Україні

Окружний адміністративний суд м. Києва ліквідують

Опубліковано

on

Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради як невідкладний проект Закону України «Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва».

«Сьогодні я вношу до парламенту законопроект про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва. Суду, який так і не зміг повернути довіру до себе, але впорався з поверненням скандалів і дивних рішень, далеких від розуміння справедливості. Досить сейфів, набитих мільйонами готівки, у пов’язаних із керівництвом суду осіб або очікування чергових записів скандальних розмов з кабінетів суддів, які думають, що переважують усе в нашій країні. Суд, одним рішенням якого може бути поставлений хрест на будь-якому досягненні держави, будь-якій реформі, буде ліквідований. Сприймайте це як сигнал до будь-якого суду, який зрадив повазі до закону», – прокоментував В. Зеленський.

Читати далі


Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Facebook

TWITTER

Календар юриста

В тренді

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2021
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Telegram