Connect with us

В Україні

Онлайн кризова лінія для дітей та молоді

Опубліковано

Стартував пілотний проект Офісу Генпрокурора та Посольства США зі створення онлайн каналів довіри для дітей.

У Запоріжжі стартує пілотний проект «Онлайн кризова лінія для дітей та молоді». Відповідний меморандум підписали Запорізька обласна прокуратура, Головне управління Національної поліції в Запорізькій області, відділ протидії кіберзлочинності в Запорізькій області департаменту кіберполіції НПУ, Запорізька міська рада та Благодійний фонд «Посмішка ЮА». Такий канал зв’язку – можливість для дітей, які стали жертвами злочинів або свідками правопорушень, звернутись по допомогу через голосове або текстове повідомлення чи зателефонувавши на кризову лінію. В команді такої лінії працюватиме ювенальний прокурор, ювенальний поліцейський та психолог, за необхідності залучатимуться кіберполіцейські, а також представники соціальних служб.

Читайте також: Комендантська година для дітей

Впровадження онлайн каналів довіри – ініціатива Офісу Генпрокурора. Подальші кроки реалізації пілотного проекту не так давно обговорили в Запоріжжі на робочій зустрічі представників департаменту захисту інтересів дітей та протидії насильству, обласної прокуратури, поліції, органів місцевого самоврядування, обласної державної адміністрації, громадянського суспільства та представників Посольства США.

Проект передбачає розробку алгоритму роботи онлайн каналів комунікації для дітей в соціальних мережах, завдяки чому стануть можливими швидке та оперативне реагування органів правопорядку на факти вчинення злочинів щодо дітей — жертв і свідків злочинів, їх підтримка та надання консультацій. Він стане новою платформою для координації зусиль та можливістю впровадження кращих світових практик реагування на сучасні виклики в сфері захисту прав дітей.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.