Connect with us

В Україні

План проведення перевірок Державною податковою службою було оновлено

На офіційному веб-сайті Державної податкової служби України оприлюднено оновлений графік проведення запланованих перевірок на 2019 рік. Введені оновлення торкнулися двох розділів:

  1. Плану-графіка, що стосується перевірки юридичних осіб
  2. Та розділу щодо перевірок представництв, фінансових установ.

Для більш детального ознайомлення з положеннями плану-графіка їх можна скачати безпосередньо на веб-сайті Державної податкової служби України. На даний час відомо, що на 2019 рік заплановано проведення 5157 перевірок ДПСУ. Зміни відобразились у збільшенні на 8 перевірок порівняно з представленим графіком у серпні 2019 року.

В Україні

Доступні ліки, зменшення оплати за тепло, підвищення якості освіти: Звіт про діяльність Уряду за 2019 р.

Уряд подав до Парламенту повний Звіт про діяльність від початку своєї роботи.

Як зазначено у Звіті, Програма діяльності Кабінету Міністрів України, схвалена Верховною Радою України 4 жовтня 2019 р., визначила основні орієнтири та напрями роботи урядової команди, спрямовані на вирішення конкретних проблем громадян та створення умов для забезпечення позитивних зрушень у повсякденному житті українців.

Уряд лише на початку цього шляху, і за багатьма напрямами тільки закладає основи для подальших змін, проте і за цей короткий період роботи вдалося досягнути  вагомих результатів, які вже зараз здатні суттєво покращити життя громадян.

У Звіті йдеться, що Уряд наполегливо працював у напрямку удосконалення системи надання медичних послуг та забезпечення більшої доступності ліків, підвищення якості освіти, забезпечення захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З метою недопущення зниження рівня добробуту українців створено умови для зменшення сум у платіжках за теплову енергію, що вже стало реальністю для значної частини домогосподарств.

Вперше до ключових KPI роботи Уряду віднесено динаміку конкретних індикаторів, які відображають якість життя українців, а не проведення будь-яких заходів чи нарад.

«Коли ми готували цей звіт, ми намагались не записувати у досягнення «ухвалення актів», «проведення заходів» тощо. Лише те, що реально змінює стан речей в нашій країні. Власне, це продовження принципу «людиноцентричності», який ми заклали у нашій Програмі діяльності Уряду”, – зазначив Міністр Кабінету Міністрів України Дмитро Дубілет.

Ознайомитись із Звітом про виконання Програми діяльності Уряду за 2019-й рік можна за цим посиланням або на спеціальному веб-сайті.

Читати далі

В Україні

Агентство з розшуку майна відкрило доступ до Реєстру арештованих активів

У грудні 2019 р. АРМА запустило у дослідну експлуатацію Єдиний державний реєстр активів, на які накладено арешт у кримінальному провадженні.

Правовою підставою формування та ведення Реєстру є ст. 25 Закону України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів».

Реєстр формується та ведеться з метою узагальнення та оперативного обміну інформацією щодо активів, одержаних злочинним шляхом, у ньому відображаються дані про арештовані в рамках кримінальних проваджень активи, управління ними чи їх реалізацію, конфіскацію, одержані від їх реалізації кошти тощо.

Під час дослідної експлуатації Реєстру проводиться його наповнення в тестовому режимі виключно наявною в АРМА інформацією щодо арештованих активів, які передано в управління Агентства. Після завершення інтеграції Реєстру з іншими реєстрами та базами даних (Єдиний реєстр судових рішень, Автоматизована система виконавчого провадження, Єдиний реєстр досудових розслідувань) Реєстр буде наповнюватись інформацією про арештовані активи переважно в автоматизованому режимі.

Ознайомитись з Реєстром можна за цим посиланням.

Пропозиції та зауваження стосовно роботи Реєстру надсилати на електронну адресу з темою листа: «Пропозиції до роботи Реєстру» test_reestr@arma.gov.ua.

Читати далі

В Україні

Офіс контролю викидів у повітря

Уряд створить «Офіс контролю викидів у повітря» в Кривому Розі, який збиратиме інформацію та здійснюватиме екологічний контроль у найбільш складних промислових регіонах України.

Про це повідомляє Telegram- канал прем’єр-міністра Олексія Гончарука. «Створення такого офісу — це лише перший крок на шляху до реформи екологічного контролю. Спеціалісти і співробітники лабораторії офісу супроводжуватимуть та скеровуватимуть перевірки найбільших підприємств, що здійснюють викиди в атмосферу», — повідомляє прем’єр.

Також О. Гончарук навів статистику, за якою у 2018-му році Україна посіла 109 місце серед 180 країн світу за показниками захисту довкілля в розрізі впливу на здоров’я населення та захисту екосистем, а за даними Інституту оцінки та вимірювання показників здоров’я в 2016-му році забруднення атмосферного повітря призвело до понад 58 тисяч смертей в Україні (близько 10% всіх смертей за рік).

Джерело: Юридичний вісник України

Читати далі

В тренді

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.