Connect with us

В Україні

Понад 1 млрд грн дотації для покриття втрат місцевих бюджетів

Кабінет Міністрів затвердив розподіл додаткової дотації за ІІІ квартал 2023 р. в обсязі 1 млрд 153,6 млн гривень.

Як повідомили у Міністерстві фінансів України, кошти буде спрямовано на потреби обласного бюджету Луганської області та 119 бюджетів територіальних громад, а саме для:

– обласного бюджету Луганської області та 13 бюджетів територіальних громад, на території яких ведуться активні бойові дії, на загальну суму 175,4 млн грн;

– 12 бюджетів територіальних громад, на території яких велися активні бойові дії або території яких деокуповано, на загальну суму 167,5 млн грн;

Читайте також: Для посадовців та кандидатів на посади до органів влади запровадять мовні курси

– 94 бюджетів територіальних громад, на території яких не ведуться (велися) бойові дії, на загальну суму 810,7 млн гривень.

«Розподіл додаткової дотації здійснюється між місцевими бюджетами з урахуванням фактичних надходжень до місцевих бюджетів податку на доходи фізичних осіб за січень – вересень 2023 р. Кошти спрямовуються тим громадам, у яких надходження у поточному році зменшились порівняно з минулим роком. Органи місцевого самоврядування на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях отримають додаткове фінансування для ефективного здійснення своїх повноважень і забезпечення першочергових потреб на місцевому рівні», – додали у Міністерстві.

Continue Reading

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.