Правила роботи гірськолижних курортів під час карантину - LexInform: Правові та юридичні новини, юридична практика, коментарі
Connect with us

В Україні

Правила роботи гірськолижних курортів під час карантину

Дата публікації:

Головний державний санітарний лікар Ігор Кузін прийняв постанову № 21, якою затверджено протиепідемічні заходи під час роботи гірськолижних курортів на період карантину.

Згідно з постановою керівник суб’єкта господарювання або відповідальна особа повинні забезпечити:

– проведення температурного скринінгу безконтактним методом усім працівникам перед початком робочої зміни;

– проведення роз’яснювальної роботи з працівниками щодо вакцинації від COVID-19, індивідуальних заходів профілактики та реагування на виявлення симптомів коронавірусної хвороби;

– недопущення до роботи працівників, які не надали документи, що підтверджують вакцинацію від COVID-19, негативний результат тестування або одужання особи від зазначеної хвороби та тих, хто підлягає самоізоляції, має симптоми ГРВІ чи температуру понад 37,2° C.

Читайте також: Посилено карантинні обмеження для невакцинованих з 6 грудня

На вході до приміщень готелів, садиб та на території гірськолижних курортів розміщуються інформаційні матеріали щодо вакцинації від COVID-19, індивідуальних заходів профілактики та протидії поширення коронавірусної хвороби.

Надання готельних та інших послуг відвідувачам (клієнтам) здійснюється за наявності у них документів, що підтверджують вакцинацію від COVID, негативний результат тестування або одужання особи від зазначеної хвороби.

За можливості, зазначені документи рекомендовано перевіряти при поселенні в готель/садибу, або під час придбання/обміну абонементу на гірськолижне катання та/або гірськолижного спорядження або в спеціально організованих центрах перевірки документів.

Після чого відвідувачам (клієнтам) рекомендовано присвоїти унікальну позначку (можлива у вигляді наліпки на верхній одяг або шолом), яка дозволить подальше користування іншими суміжними послугами без повторних перевірок документів (в тому числі послуги підвісних канатних доріг, вуличних ярмарок, закладів розваг, що розміщені на відкритій території).

Найважливіші юридичні новини. Підписуйтесь на LexInform в Telegram

Читайте також: Для перевірки чинності COVID-сертифіката достатньо QR-коду

Окрім цього, керівники суб’єктів господарювання, що надають послуги відвідувачам (клієнтам) гірськолижних курортів, повинні забезпечити:

  • наявність достатнього запасу засобів індивідуального захисту та їх правильного використання працівниками;
  • постійну наявність рідкого мила, антисептиків та паперових рушників в службових санвузлах та санвузлах загального користування;
  • вологе прибирання місць найбільшого скупчення відвідувачів;
  • централізований збір та утилізацію використаних засобів індивідуального захисту.

У свою чергу, відвідувачі (клієнти) зобов’язані

– перебувати в закритих приміщеннях та в місцях загального користування в одягнутих засобах індивідуального захисту, дотримуватись респіраторної гігієни та етикету кашлю;

– на вимогу працівників суб’єктів господарювання надати документи, що підтверджують вакцинацію від COVID-19, негативний результат тестування або одужання особи від зазначеної хвороби, або документи, що підтверджують вік особи, у разі, якщо до осіб визначеного віку відповідні протиепідемічні обмеження не застосовуються.

Робота готелів та садиб здійснюється з дотриманням усіх протиепідемічних рекомендацій, затверджених постановою Головного санітарного лікаря від 21 травня 2020 р. № 22.

Відповідальність за організацію та виконання заходів покладається на суб’єктів господарювання, що надають готельні та інші послуги відвідувачам (клієнтам) гірськолижних курортів.

Нагадаємо, COVID-сертифікат можна згенерувати у PDF-форматі.

В Україні

Як розробити програму фахової передвищої освіти?

Опубліковано

on

От

Державна служба якості освіти України опублікувала Методичні рекомендації «Розроблення освітньо-професійної програми та навчального плану підготовки здобувачів фахової передвищої освіти».

Так, заклад фахової передвищої освіти розробляє освітньо‐професійні програми в межах ліцензованої спеціальності на основі стандартів і затверджує їх відповідно до власного положення про організацію освітнього процесу.

Читайте також: Навчальний рік у школах розпочнеться 1 вересня, в університетах – 15 серпня

Освітньо‐професійна програма повинна містити:

1) вимоги до осіб, які можуть розпочати навчання за програмою;

2) зміст підготовки здобувачів фахової передвищої освіти, сформульований у термінах результатів навчання;

3) обсяг кредитів ЄКТС, необхідний для здобуття ступеня фахової передвищої освіти;

4) перелік освітніх компонентів і логічну послідовність їх виконання;

5) вимоги професійних стандартів (за наявності);

6) форми атестації здобувачів фахової передвищої освіти;

Найважливіші юридичні новини. Підписуйтесь на LexInform в Telegram

7) вимоги до системи внутрішнього забезпечення якості фахової передвищої освіти;

8) перелік компетентностей випускника.

Цілі, сформульовані в освітньо‐професійній програмі, мають відповідати місії, стратегії закладу освіти, потребам заінтересованих сторін і тенденціям розвитку ринку праці.

Читати далі

В Україні

«Межигір’я» перетворять на державний парк-пам’ятку

Опубліковано

on

Кабінет Міністрів своїм розпорядженням погодив клопотання Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів про створення парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення на території Урядової резиденції «Межигір’я».

Читайте також: Знищене довкілля

«Міндовкілля, за ініціативи Прем’єр-міністра, розпочинає офіційний процес перетворення Урядової резиденції «Межигір’я» у державний парк-пам’ятку. Сподіваюся, що вже найближчим часом улюблене місце українських та іноземних туристів на Київщині стане природоохоронною територією, приміром, як «Феофанія», «Маріїнський парк» чи «Голосіївський ліс», – зауважив Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець.

Щоб «Межигір’я» офіційно набуло статусу парку-пам’ятки державного значення, Міндовкілля має завершити всі юридичні процедури та підготувати відповідний проект Указу Президента.

Читати далі

В Україні

1 млрд євро на першочергові видатки під час воєнного стану від Німеччини

Опубліковано

on

От

Міністр фінансів України Сергій Марченко та Федеральний Міністр фінансів Німеччини Крістіан Лінднер підписали Угоду між Урядами України та Німеччини про надання Україні 1 млрд євро грантового фінансування.

Читайте також: Україна отримала статус кандидата в члени ЄС

«Кошти будуть спрямовані до держбюджету України для фінансування першочергових соціальних та гуманітарних видатків під час воєнного стану», – зауважив С. Марченко.

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

В тренді

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2022
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.