Connect with us

В Україні

Ринок Північної Македонії відкриють для української агропродукції

Опубліковано

Україна та Північна Македонія оновили додаток до Угоди про вільну торгівлю.

«Тепер ринок Північної Македонії відкритий для більшої кількості груп української агропродукції. Крім того, українські виробники промислової продукції зможуть використовувати компоненти, вироблені в Македонії, для продукції, яка продаватиметься в ЄС. Важливим є також те, що через Регіональну конвенцію про Пан-євро-середземноморські преференційні правила походження (Пан-Євро-Мед) ринки України та Македонії інтегруються з ринками ЄС та інших країн», – прокоментував заступник Міністра економіки – Торговий представник України Тарас Качка.

Читайте також: Україна підпише угоду з Продовольчою організацією ООН

За його словами, доступ на ринок Північної Македонії буде відкрито для м’яса великої рогатої худоби і свинини, м’яса курей та субпродуктів свіжих, охолоджених та морожених, молока, вершків та масла вершкового, ячменю, кукурудзи, олії, цукру, кондитерських виробів, варення, джемів.

Також ринок відкрито для мінеральної, води оцту, горiхів волоських, круп із зерна зернових культур, екстрактів солодових, готових продуктів на основі есенцій та концентратів кави, морозива, харчових сумішей або продуктів з тваринних чи рослинних жирів, консервованих продуктів з м’яса та ін.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.