Connect with us

В Україні

Сертифікацію вчителів початкових класів проведуть через  відеоконференцзв’язок

Опубліковано

Міністерство освіти і науки інформує, що з 20 вересня до 12 листопада 2021 р. триватиме третій етап пілотної сертифікації – вивчення практичного досвіду роботи педагогів.

Третій етап сертифікації організовується Державною службою якості освіти України. Цього року процедура його проведення зазнала змін, зокрема, у 2021 р. оцінюванню підлягають мовно-комунікативна, інформаційно-цифрова, емоційно-етична, інклюзивна, здоров’язбережувальна, інноваційна, рефлексивна та інші професійні компетентності, визначені оновленим Професійним стандартом вчителя.

Читайте також: Успішна сертифікація зараховується як проходження атестації педагогічним працівником

Карантинні обмеження, спричинені пандемією COVID-19, призвели до іншого нововведення: спостереження за навчальними заняттями під час сертифікації буде відбуватися з використанням технологій відеоконференцзв’язку.

Педагоги, які успішно пройдуть сертифікацію, отримають надбавку у 20% до заробітної плати. Окрім того, успішне проходження сертифікації зараховується як проходження чергової або позачергової атестації педагогічним працівником, а також є підставою для присвоєння йому відповідної кваліфікаційної категорії та педагогічного звання.

Нагадаємо, розпочалася реєстрація участі у сертифікації вчителів – 2021

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.