Connect with us

В Україні

Що потрібно бізнесу у сфері інноваційної діяльності? Опитування від Мінекономіки

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проводить опитування «Інноваційна діяльність в Україні: чинники успіху та перешкоди» серед власників, керівників, менеджерів бізнесу та організацій.

Мета опитування – виявлення потреб бізнесу у сфері інноваційної діяльності та визначення можливостей і форм співпраці з державою в частині монетизації інновацій.

Якою є ситуація з монетизацією інновацій у різних секторах? Якої допомоги потребують компанії для успішного виведення нових і вдосконалених продуктів та послуг на ринок України та експортні ринки? Ці та інші питання є предметом дослідження.

Електронне опитування складається з 28 запитань і займе близько 10 хвилин. Усі респонденти отримають можливість ознайомитись з результатами опитування у форматі презентації.

Пройти опитування, яке триватиме до 31 січня 2021 р., можна за посиланням.

LEXINFORM AI
Continue Reading

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2025
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.